Вила Мирто

Хотелот се наоѓа на прв ред од плажа, на 20 м далечина. Самиот хотел има двор со тревна површина, лоби и ресторан.Собите располагаат со клима, ТВ, интернет, тоалет со туш кадичка и балкони кој странично гледаат према море.Сите соби се 1/2 со единечни легла и не располагаат со дополнително легло за дете. На секоја соба следи 2 лежалки, во последните редови на плажа.

 

ХОТЕЛ МИРТО - ВРАХОС

ЦЕНА по ЛИЦЕ за 7 НОЌЕВАЊА со ПОЈАДОК

Термини

Ноќевања

Цена во Евра по лице

Промо цени на кој не следува попуст

22.05-29.05.2019

7

69

Промо цена

29.05-05.06.2019

7

89

Промо цена

05.06-12.06.2019

7

109

 

12.06-19.06.2019

7

139

 

19.06-26.06.2019

7

159

 

26.06-03.07.2019

7

179

 

03.07-10.07.2019

7

209

 

10.07-17.07.2019

7

229

 

17.07-24.07.2019

7

239

 

24.07-31.07.2019

7

239

 

31.07-07.08.2019

7

239

 

07.08-14.08.2019

7

239

 

14.08-21.08.2019

7

239

 

21.08-28.08.2019

7

219

 

28.08-04.09.2019

7

199

 

04.09-11.09.2019

7

159

 

11.09-18.09.2019

7

119

 

18.09-25.09.2019

7

89

Промо цена

25.09-02.10.2019

7

69

Промо цена

 

Цените се дадени по лице за 7 ноќевања  во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 Евро = 62 Денари. На промо цените не следува попуст.

*  Доплата за туристичка такса 1,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

*  Можност за доплата за вечера 8 евра по лице на ден на лице место во хотелот 

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 28.02.2019

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.04.2019 

Во цената не е вклучен превоз.  ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје (Дрводекор)

 - 45€ по лице        - Деца 2 - 11,99 години: 35 € по лице        - Деца до 1,99 години бесплатно

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

·  Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

·  Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето

Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме

·    Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·   Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·    Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

·    Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаАчленка на СКТМ                         

 

 Тимот на ТА КАМЕЛИЈА ТУРС  Ви посакува пријатен одмор !

 

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

  • Доплата за туристичка такса 1,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Pin It on Pinterest