Пефкохори

Поврзани објави:

Вила “Stratos”, се наоѓа на околу 50m од плажа, во......
Вила “Stratos”, се наоѓа на околу 50m од плажа, во центарот, односно на пешачката улица од единствениот мал кружниот тек во Пефкохори која води кон плажата. ......

На само 100m од плажа и 200m од центар е лоциран 3*......
На само 100m од плажа и 200m од центар е лоциран 3* хотел "Ammon Garden".  Хотелски соджини: 27 хотелски студија на приземје, први и втори кат, базен со 2 нивоа на......

Апарт хотел Голден Резиденс се наоѓа во еден од......
Апарт хотел Голден Резиденс се наоѓа во еден од најексклузивните делови на полуостровот Касандра помеѓу Пефкохори и Ханиоти, на околу 50 метри од плажа.......


На околу 100 км од Солун се наоѓа Пефкохори.Мирисот на......
На околу 100 км од Солун се наоѓа Пефкохори.Мирисот на бор, пријатната клима, зеленилото се совршени за прекрасен одмор. Пефкохори го краси преубавата црква,......

ВИЛА ВАСИЛИС се наоѓа на 50 метри од плажа, лоцирана......
ВИЛА ВАСИЛИС се наоѓа на 50 метри од плажа, лоцирана во најмонденскиот дел помеѓу Ханиоти и Пефкохори (двете градчиња се на километар одалеченост). Вилата има......

Pin It on Pinterest