Касандра (l крак)

Поврзани објави:

Вила Димитра се наоѓа на 500 м од плажа, веднаш до......
Вила Димитра се наоѓа на 500 м од плажа, веднаш до училиштето на Калитеа и на 2мин пешачење до центарот на Калитеа. Можност за паркирање има на самата улица и на 40м......

 Вила “ISI Lux” се наоѓа нa 20m oд......
 Вила “ISI Lux” се наоѓа нa 20m oд плажа во централниот дел на Потидеа каде што е најширока плажата, веднаш пред хотел "Potidea Golden Beach". Вилата е......

Вила “Maria” се наоѓа во центарот на......
Вила “Maria” се наоѓа во центарот на Ханиоти, односно на самиот плоштад и нa oколу 150m oд плажа. Располага со 1/2 и 1/3 студија со редовни легла......


 Апартмани “Mediteran” се наоѓаат на 50m од......
 Апартмани “Mediteran” се наоѓаат на 50m од плажа/море во крајниот дел на Неа Модања, кадешто е најубавата плажа на Модања (широка плажа - ситен песок - бистра......

 Вила “Relax”, се наоѓа во централниот дел на......
 Вила “Relax”, се наоѓа во централниот дел на Пoлихроно, веднаш позади кафе бар "Old House" и околу 150m од плажа. На 50м од вилата на истата улица која води кон плажа......

Вила “Maria Lux ” се наоѓа во центарот на......
Вила “Maria Lux ” се наоѓа во центарот на Ханиоти (веднаш до вила Maria) односно на почетокот на Плоштадот и нa oколу 150m oд плажа. Располага со 1/3......


 Вила “Stratos”, се наоѓа на околу 50m од......
 Вила “Stratos”, се наоѓа на околу 50m од плажа, во центарот, односно на пешачката улица од единствениот мал кружниот тек во Пефкохори која води кон плажата.......

На само 100m од плажа и 200m од центар е лоциран 3*......
На само 100m од плажа и 200m од центар е лоциран 3* хотел "Ammon Garden".  Хотелски соджини: 27 хотелски студија на приземје, први и втори кат, базен со 2 нивоа на......

Куќа „Јоргос“ е лоцирана кон крајот на Дионисиос......
Куќа „Јоргос“ е лоцирана кон крајот на Дионисиос во мирна уличка, на околу 100 метри од песочната плажа. Околу неа има слободни места за паркинг.Располагаме со 3......

Pin It on Pinterest