Врахос

Поврзани објави:

           Вилата се наоѓа на прв ред на......
           Вилата се наоѓа на прв ред на плажа, пред неа има “Beach bar” со лежалки (кои не се бесплатни, се користат со пијалок или закуска).     ......

         Вила Саваш Врахос на Јонски Брег,......
         Вила Саваш Врахос на Јонски Брег, се наоѓа на 40 м до плажа, помеѓу Врахос и Лигија.        Идеална локација за љубителите на мирен......

         Вила Ирини се наоѓа на самата плажа......
         Вила Ирини се наоѓа на самата плажа и нуди сѐ што може апартманското сместување дапонуди.          Вилата има сопствена плажа, базен,......


            Вила Луиза се наоѓа на прва......
            Вила Луиза се наоѓа на прва линија од плажа, располага со 1/3 и 1/4 апартмани.           Сите апартмани се со опремена кујнa,......

        Вила Велисарииос се наоѓа во Врахос,......
        Вила Велисарииос се наоѓа во Врахос, една е од постарите сместувачки капацитети во Врахос, се наоѓа на помалку од 50м одалеченост од плажа,    ......

         Вила Ionion View се наоѓа во Врахос на 90м......
         Вила Ionion View се наоѓа во Врахос на 90м одалеченост од плажа и нуди прекрасен поглед на Јонското море.          Располага со 1/3 студија......

Pin It on Pinterest