Вила Велисариос - Врахос

Лето 2024 > Грција > Јонски Брег > Врахос > Вила Велисариос - Врахос

Вила Велисариос - Врахос

ВИЛА ВЕЛИСАРИОС – ВРАХОС, ЛЕТО 2024

Вила Велисарииос се наоѓа во Врахос, една од постарите сместувачки капацитети во Врахос,

се наоѓа на помалку од 50метри одалеченост од плажа, изолирана од бука и врева, од плажа ја дели само улица и паркинг,

вилата е опкружења со зеленило, преполн двор со цвеќиња и дрва. Собите се двокреветни со две единечни легла плус едно легло на расклопување(фотеља),

поволно за дете до 12год, повеќе лица од 3 неможат да се сместат и не е дозволено, собите имаат мала чајна кујна,

опремана со основни елементи за готвење и јадење, ТВ, интернет, сопствен тоалет со туш, и балкон, клима со доплата на лице место од 5еур.

На Промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана резервација

Првите три и последните два термина се ПРОМО ЦЕНИ и не подложат на попуст

-12% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.01.2024, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 10.02.2024

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 10.03.2024

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024. СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 10.05.2024

ВРАХОС – ВИЛА ВЕЛИСАРИОС

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќевања

1/2+1 за 2 возр + 1 дете до 11,99год

1/3 студио

Коментар

21.05-28.05.2024

7

109

139

Промо цени

28.05-04.06.2024

7

169

189

Промо цени

04.06-11.06.2024

7

239

259

Промо цени

11.06-18.06.2024

7

259

279

 

18.06-25.06.2024

7

279

299

 

25.06-02.07.2024

7

309

329

 

02.07-09.07.2024

7

379

399

 

09.07-16.07.2024

7

439

459

 

16.07-23.07.2024

7

439

459

 

23.07-30.07.2024

7

439

459

 

30.07-06.08.2024

7

439

459

 

06.08-13.08.2024

7

439

459

 

13.08-20.08.2024

7

399

409

 

20.08-27.08.2024

7

339

359

 

27.08-03.09.2024

7

259

279

 

03.09-10.09.2024

7

219

239

 

10.09-17.09.2024

7

179

199

Промо цени

17.09-24.09.2024

7

139

159

Промо цени

 

- Доплата за туристичка такса 1,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

- Доплата за клима – 6 € на ден

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

  • -Скопје (Дрводекор) – 65€ по лице 
  • -Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -80€ по лице
  • -Велес (бензинска пумпа, Макпетрол кружен тек) -65€ по лице

Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe

- Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10 Евра од редовната цена
- Деца до 1,99 години бесплатно ( не користи седиште )

Kaмелија Турс  го задржува правото за промена на цената на автобускиот превоз во  во случај на донесување на законски мерки за дозволена исполнетост на автобусите со 50 или 70%

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest