Неи Пори

Поврзани објави:

Вила “MEDITERAN” се наоѓа во близина на луна......
Вила “MEDITERAN” се наоѓа во близина на луна паркот во Неи Пори, во првиот ред до плажа. Располага со убаво уредени трокреветни студија и апартмани со......

  Вила “ELSA” се наоѓа на одлична лoкација во......
  Вила “ELSA” се наоѓа на одлична лoкација во центарот на Неи Пори на 50m од плажа, позади хотел Олимпик Бич кој е на сама плажа. Вилата е со одличен......

Pin It on Pinterest