Апарт хотел Декавил - Геракини

Лето 2024 > Грција > Ситонија (ll Крак) > Геракини > Апарт хотел Декавил - Геракини

Апарт хотел Декавил - Геракини

 

АПАРТ СТУДИЈА ДЕКАВИЛ –ГЕРАКИНИ, ЛЕТО 2024 

 

Апарт-студиата Декавил се наоѓаат на влезот во Геракини, оддалечен е околу 30 метри о202д најубавиот дел на песочната плажа. Вилата се состои од  двокреветни, 1/2+1 со фотеља на расклопување (погодна за деца до 11,99год или возрасен) и четворокреветно студио (на приземје) , останатите соби се лоцирани на приземје, први и втори кат, дел од нив гледаат странично на море. Исто така една двокреветна соба има можност за сместување на лице со посебни потреби, т.е има механизам за влез во соба преку тераса, доколку користи количка за движење. Собите се опремени со квалитетен мебел и новоизградени, комплетно опремени кујни, сопствен тоалет, ТВ, клима која се доплаќа во објектот (5 евра на ден) и интернет вклучен во цената. Во склоп на вилата има мал ресоран, каде се служи кафе и пијалоци, наутро може да се подготви појадок по пристапни цени (ладен и топол појадок)

 

 

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД

 

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.12.2023, СО 100% УПЛАТА ДО 10.03.2024

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.03.2024

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

 

 

GERAKINI - DECAVILLE

НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

 

1/2 gv

1/2 ssv

1/2+1 возр

1/4 студио

18.05-25.05.2024

89

99

149

179

25.05-01.06.2024

119

139

199

219

01.06-08.06.2024

209

229

269

289

08.06-15.06.2024

289

309

349

369

15.06-22.06.2024

319

339

379

409

22.06-29.06.2024

379

399

439

479

29.06-06.07.2024

439

459

509

539

06.07-13.07.2024

459

469

519

549

13.07-20.07.2024

499

529

589

609

20.07-27.07.2024

499

529

589

609

27.07-03.08.2024

529

559

619

639

03.08-10.08.2024

529

559

619

639

10.08-17.08.2024

529

559

619

639

17.08-24.08.2024

369

389

459

489

24.08-31.08.2024

329

349

419

439

31.08-07.09.2024

279

289

309

329

07.09-14.09.2024

239

249

279

309

14.09-21.09.2024

139

159

199

229

21.09-28.09.2024

109

129

179

209

 

Во цената не е вклучена туристичка такса од 1,5еур на ден, се плаќа во објектот на рецепција

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Ситонија – Геракини (секоја Сабота)

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Геракини чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Халкидики (секоја Сабота)

 

  • -Скопје (Дрводекор) – 55еур по лице
  • -Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес –70еур по лице
  • -Велес (БП Макпетрол-кружен тек) - 55еур по лице
  • -Неготино (бензинска пумпа, Неготино) –55еур по лице
  • -Граничен премин (бензинска пумпа Шимов) – 55еур по лице

 

Координати 40.27074260478382, 23.44301272883603

 

 

 

 

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest