Вила Атина - Паралија

Лето 2024 > Грција > Пиериа > Паралија > Вила Атина - Паралија

Вила Атина - Паралија

 

ВИЛА АТИНА -ПАРАЛИЈА ,ПИЕРИА- ЛЕТО 2024

ВИЛА АТИНА се наоѓа на самото шеталиште измеѓу првата и втората улица оддалечена 30 метри од плажа, сместена во самиот центар. Во нејзина близина има продавници, пекара, гиро, таверни, ресторани, LIDL маркет на 250м одалеченост, продавници за облека, продавници за украси, бижутерија итн.

Вилата располага со двокреветни, трокреветни студија и еко студија , и еден апартман. Секоја соба располага со опремена кујна, тоалет, клима со доплата на лице место, ТВ.

GPS Координати: 40°15'54.4"N 22°35'48.1"E или 40 40.265159045402044, 22.596170999843146

На ПРОМО цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана резервација, првите два и последните два се промо термини

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.03.2024

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

 

АТИНА -ПАРАЛИА

термин

ноќевања

1/2 Еко студио

1/2 студио

1/3 студио

2/2 Апартман

Промо цени

18.05-25.05.2024

7

79

89

99

139

Промо цени

25.05-01.06.2024

7

119

129

139

189

Промо цени

01.06-08.06.2024

7

199

209

239

269

 

08.06-15.06.2024

7

229

239

279

309

 

15.06-22.06.2024

7

259

269

299

329

 

22.06-29.06.2024

7

289

299

329

349

 

29.06-06.07.2024

7

359

369

409

449

 

06.07-13.07.2024

7

379

389

429

469

 

13.07-20.07.2024

7

409

429

469

519

 

20.07-27.07.2024

7

409

429

469

519

 

27.07-03.08.2024

7

409

429

469

519

 

03.08-10.08.2024

7

409

429

469

519

 

10.08-17.08.2024

7

409

429

469

519

 

17.08-24.08.2024

7

329

339

369

399

 

24.08-31.08.2024

7

299

309

349

369

 

31.08-07.09.2024

7

259

269

309

339

 

07.09-14.09.2024

7

219

229

259

319

 

14.09-21.09.2024

7

179

189

219

259

Промо цени

21.09-28.09.2024

7

129

139

169

239

Промо цени

- Доплата за туристичка такса 1,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Напомена: 

* Клима уредот не е вклучен во цената. За клима се доплаќа во самата вила 5 Евра на ден
* Еко Студијата се наоѓаат на последен спрат (4ти) и имаат помала тераса од останатите.

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Паралија чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Пиериа:

·         -Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице

·         -Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 60€ по лице

·         -Велес (бензинска пумпа, Макпетрол кружен тек) – 45€ по лице

·         -Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 45€ по лице

·         -Граничен премин(бензинска пумпа Шимов) – 45€ по лице

Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe

·         - Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10еур

·         - Деца до 1,99 години бесплатно

 

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest