Сончев Брег

Поврзани објави:

CHAIKA BEACH RESORT 3*- SUNNY BEACH Chaika Beach Resort 3* - All Inclusive се наоѓа во......
CHAIKA BEACH RESORT 3*- SUNNY BEACH Chaika Beach Resort 3* - All Inclusive се наоѓа во северниот дел на Сончев Брег, на плажа. Хотелот е поделен во три згради, од кои некои нудат прекрасен поглед кон......

Хотелот „Sun Palace 4*“ се наоѓа на 100метри од плажа и е......
Хотелот „Sun Palace 4*“ се наоѓа на 100метри од плажа и е многу добар избор за All Inclusive одмор на Сончев Брег, за оние кои сакаат да бидат во центарот на забавата. Блиску......

  EFFECT GRAND VICTORIA 4*- SUNNY......
  EFFECT GRAND VICTORIA 4*- SUNNY BEACH             EFFECT GRAND VICTORIA HOTEL 4* се наоѓа во централниот дел на Сончев Брег, 30м од плажа. Хотелот има уникатна и......


  IMPERIAL PALACE 5*- SUNNY BEACH Хотелот Imperial Palace 5* (ex. Victoria......
  IMPERIAL PALACE 5*- SUNNY BEACH Хотелот Imperial Palace 5* (ex. Victoria Palace 5*) е комбиниција на гостопримство и луксуз. Хотелот се наоѓа во северниот дел на Сончев Брег, веднаш на прва......

FLAMINGO BEACH 3*- SUNNY BEACH Хотелот FLAMINGO BEACH (ex AVLIGA BEACH) 3* се наоѓа......
FLAMINGO BEACH 3*- SUNNY BEACH Хотелот FLAMINGO BEACH (ex AVLIGA BEACH) 3* се наоѓа на прва линија од плажа и има 120 соби и 8 апартмани. Секоја соба е опремена со фрижидер, телефон и сателитска ТВ.......

Апарткомплекс PALAZZO 4* се наоѓа на 150м од популарната......
Апарткомплекс PALAZZO 4* се наоѓа на 150м од популарната плажа CACAO BEACH и има 2 базена, ресторан и барови. Сместувањето е во апартмани, кои се кујна, кабелска ТВ, тераса и......

Pin It on Pinterest