Бугарија

Поврзани објави:

 Apart-hotel Regnum 5* Bansko е сместен во подножјето на Пирин......
 Apart-hotel Regnum 5* Bansko е сместен во подножјето на Пирин планина, на 400 м од гондолата и 900 м од центарот на Банско. Содржи: спа центар /сауна, парна бања, базен,......

Hotel Moura 4* е сместен во самиот центар на......
Hotel Moura 4* е сместен во самиот центар на Боровец.  Хотелот нуди: ресторан, лоби бар со камин и тераса, теретана, надворешен базен /само сезонски/, билијард, ски......

Опкружен со борова шума, хотелот Snezhanka 3*,  се наоѓа......
Опкружен со борова шума, хотелот Snezhanka 3*,  се наоѓа во центарот на популарното скијачко одморалиште Пампорово. Комплексот има фитнес, затворен базен, сауна,......


VILLAS YAGODA & MALINA Yagoda Villas се сместени на 2 km (околу 30......
VILLAS YAGODA & MALINA Yagoda Villas се сместени на 2 km (околу 30 мин. пешачење) од центарот на Боровец. Вилите се опкружени со борови дрвја и погодни се како за фамилии, така и за......

Belvedere Holiday Club“ 4* е хотелски комплекс од затворен тип......
Belvedere Holiday Club“ 4* е хотелски комплекс од затворен тип категоризиран со 4* кој располага со луксузни апартмани со една или со две спални соби. Комплексот се состои......

Локација: во центарот на туристичкото место......
Локација: во центарот на туристичкото место Боровец, на 150 метри од ски лифтовите Капацитет: 26 двокреветни, 3 еднокреветни соби и 10 апартмани. Хотелски......


          MURITE хотел се наоѓа во......
          MURITE хотел се наоѓа во Разлог, се состои од 3 тематски згради кои носат прекрасни имиња на егзотични цвеќиња – АЗАЛИЈА, ОРХИДЕ и......

Овој хотел се наоѓа во Боровец, опкружен со......
Овој хотел се наоѓа во Боровец, опкружен со борова шума, на 50 метри од гондолата и 250 метри од лифтовите. Во склоп на самиот хотел има спа центар и бројни......

Локација : во центарот на Боровец  Со својата......
Локација : во центарот на Боровец  Со својата одлична местоположба, на самото подножје на ски патеките, хотелот ви обезбедува одмор погоден за сите......

Pin It on Pinterest