Неа Плагија

Поврзани објави:

   Вила "ИГУАНА" –Неа Плагија, Касандра  Лето......
   Вила "ИГУАНА" –Неа Плагија, Касандра  Лето 2024 Куќа „Игуана“ е лоцирана во најубавиот дел, централно во Неа Плагија,прва линија на море, на околу 50......

ВИЛА АНАСТАСИЈА- НЕА ПЛАГИЈА , ЛЕТО2024 ......
ВИЛА АНАСТАСИЈА- НЕА ПЛАГИЈА , ЛЕТО2024             Апартман ''ANASTASIJA'' е лоциран во центарот на Неа Плагија, во близина на таверната ,,Hriso......

  ВИЛА БЛУ – НЕА ПЛАГИЈА, ЛЕТО 2024 Вила ''BLUE'' е......
  ВИЛА БЛУ – НЕА ПЛАГИЈА, ЛЕТО 2024 Вила ''BLUE'' е лоцирана во центарот на Неа Плагија, во близина на таверната ,,Hriso Pagoni''и на околу 30 м. од плажа. Располага со 1/4+1......

Pin It on Pinterest