Ханиоти

Поврзани објави:

Вила “Maria” се наоѓа на одлична локација во......
Вила “Maria” се наоѓа на одлична локација во центар на Ханиоти, односно на самиот плоштад и нa oколу 150m oд плажа.  Располага со 1/2 - 1/3 студија со......

Вила “Maria Lux” се наоѓа во центарот на......
Вила “Maria Lux” се наоѓа во центарот на Ханиоти (веднаш до вила "Maria") односно на почетокот на Плоштадот и нa oколу 150m oд плажа.  Вилата е ново......

Вила Софија - Ханиоти централно лоцирана, одалечена 80......
Вила Софија - Ханиоти централно лоцирана, одалечена 80 метри од плажа. Располага со трoкреветни студиjа на прв и втор кат. Секое студио е опремено со кујна, бања,......


Вила ХРИСТИНА лоцирана во мирен дел на......
Вила ХРИСТИНА лоцирана во мирен дел на Ханиоти,идеална за фамилии со мали деца каде спокојот несомнено ќе го најдат овде. Од плажа е одалечена на само 100 метри ,а од......

Pin It on Pinterest