Јонски Брег

Поврзани објави:

 Врахос Апартманите се наоѓаат на 50м одалеченост од......
 Врахос Апартманите се наоѓаат на 50м одалеченост од плажа, располагаат со трокреветни студија, опремени со мини кујни со прибор за готвење и јадење, сопствен......

Амудиа  е мало рибарско место во општина Фанари,......
Амудиа  е мало рибарско место во општина Фанари, областа Епир во Грција. Ова место се наоѓа на брегот на Јонското Море, 9 км југоисточно од Парга и на 6 километри од......

White Sands студијата се наоѓаат на самата плажа. Оваа вила......
White Sands студијата се наоѓаат на самата плажа. Оваа вила располага со трокреветни студиjа кои имаат страничен поглед кон море. Сите студија се опремени со кујна,......


Вила Лукас- А категорија, е лоцирана во првиот ред......
Вила Лукас- А категорија, е лоцирана во првиот ред веднаш до плажата во централниот дел на туристичкото место Врахос. Собите се опремени со ТВ, oсновно опремена......

Вила Ирини се наоѓа на самата плажа и нуди сe што може......
Вила Ирини се наоѓа на самата плажа и нуди сe што може апартманското сместување да понуди. Вилата има сопствена плажа, базен, паркинг, бар, катче за деца, wi-fi… Оваа......

 Вила Ionion View се наоѓа во Врахос на 90 метри......
 Вила Ionion View се наоѓа во Врахос на 90 метри оддалеченост од плажа, и нуди прекрасен поглед на Јонското море.  Располага со трокреветни студија (еден дупли и еден......

Pin It on Pinterest