Паралија

Поврзани објави:

Вила “FIORI” е лоцирана на само 50m од......
Вила “FIORI” е лоцирана на само 50m од песочната плажа во Паралија и на околу 200m од црквата. Располага со следната структура на студија: 1/2 (еко студио со......

         Вила АТИНА се наоѓа на самото......
         Вила АТИНА се наоѓа на самото шеталиште измеѓу првата и втората улица оддалечена 30 метри од плажа, сместена во самиот центар.         ......

     Хотел Aqua Star лоциран во Паралиjа, на 3 мин......
     Хотел Aqua Star лоциран во Паралиjа, на 3 мин пешачење до плажа, сместен е во срцето на Паралиjа на 5мин од центарот,       и е идеален објект за Вашиот......

Pin It on Pinterest