Лептокарија

Поврзани објави:

ВИЛА ЈАНИС-ЛЕПТОКАРИЈА- ЛЕТО 2024 ВИЛА ЈАНИС се наоѓа во......
ВИЛА ЈАНИС-ЛЕПТОКАРИЈА- ЛЕТО 2024 ВИЛА ЈАНИС се наоѓа во Лептокарија, во централниот дел на градот во близина на градскиот парк и плоштад. До плажа има 8мин......

ВИЛА КАТЕРИНА- ЛЕПТОКАРИЈА, ЛЕТО 2024 Вила Катерина......
ВИЛА КАТЕРИНА- ЛЕПТОКАРИЈА, ЛЕТО 2024 Вила Катерина се наоѓа во Лептокарија,  сместена на околу 100 метри од морето и недалеку од центарот. Вилата има безжичен......

ВИЛА ВАНГЕЛИС  – ЛЕПТОКАРИЈА,ЛЕТО......
ВИЛА ВАНГЕЛИС  – ЛЕПТОКАРИЈА,ЛЕТО 2024  Вила “VANGELIS” се наоѓа на 150m од плажа, веднаш до хотел "Eleni" под главиот пат и пругата во центар на......


ВИЛА АМЕЛИ- ЛЕПТОКАРИЈА,ЛЕТО 2024 Вила Амели се наоѓа......
ВИЛА АМЕЛИ- ЛЕПТОКАРИЈА,ЛЕТО 2024 Вила Амели се наоѓа во централниот на 210 метри од плажа. Во понудата на вила Амели се трикреветни студија. Сите студија имаат......

ВИЛА YALOS - ЛЕПТОКАРИЈА, ЛЕТО 2024 Студиа YALOS се нови......
ВИЛА YALOS - ЛЕПТОКАРИЈА, ЛЕТО 2024 Студиа YALOS се нови студиа, лоцирани на прва линија покрај плажа, истите се наоѓаат на прв спрат, две од нив со поглед на море, и две......

ВИЛА AНТОНИО - ЛЕПТОКАРИЈА , ЛЕТО2024 Лептокарија е......
ВИЛА AНТОНИО - ЛЕПТОКАРИЈА , ЛЕТО2024 Лептокарија е туристичка дестинација на Олимписката Ревиера , местото располага со многубројни улици со......

Pin It on Pinterest