Вила Елена - Полихроно

Лето 2023 > Грција > Касандра (l крак) > Полихроно > Вила Елена - Полихроно

Вила Елена - Полихроно

      Вила Елена се наоѓа на 20м од плажа, во строгиот центар веднаш на десната страна на споменикот на Полихроно.

      Вилата располага со 2/2 соби, 1/3 и 1/4 соба.Сите соби имаат кујна со прибор за готвење и јадење, клима, тв, сопствен тоалет, wi-fi,

      собите се со помала квадратура, и сите имаат балкони. Три од нив се наоѓаат на приземје и една двокреветна соба е на прв спрат.

.       

       ЛЕТО 2023

 

ВИЛА ЕЛЕНА - ПОЛИХРОНО

ЦЕНИ ПО СОБА ЗА НАЕМ НА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќ.

1/2 студио

1/2+1 студио

1/3 студио

1/4 студио

21.05-28.05.2023

7

89

89

99

119

28.05-04.06.2023

7

119

119

129

139

04.06-11.06.2023

7

149

149

169

179

11.06-18.06.2023

7

249

249

269

279

18.06-25.06.2023

7

299

299

319

359

25.06-02.07.2023

7

319

319

339

389

02.07-09.07.2023

7

409

409

429

459

09.07-16.07.2023

7

409

409

429

459

16.07-23.07.2023

7

409

409

429

459

23.07-30.07.2023

7

409

409

429

459

30.07-06.08.2023

7

449

449

479

509

06.08-13.08.2023

7

449

449

479

509

13.08-20.08.2023

7

429

429

449

489

20.08-27.08.2023

7

329

329

369

389

27.08-03.09.2023

7

259

259

289

319

03.09-10.09.2023

7

209

209

229

259

10.09-17.09.2023

7

159

159

179

209

17.09-24.09.2023

7

109

109

129

139

24.09-01.10.2023

7

69

69

79

99

 

      НАПОМЕНИ:

          Патничкото – здравствено осигурување кое е задолжително не е вклучено во цената на аранжманот

          Цените објавени во табелите се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денарска противвредност (1 евро = 62 мкд)

          Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на промоција или last minute понуда да ги објави

       и продаде слободните капацитети по цени

       кои се разликуваат од оние кои се веќе објавени во ценовникот. Клиентите кои го уплатиле аранжманот по редовен ценовник,

       немаат право на надомест на средства за разликата во цена

          Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки.

      Официјална е единствено онаа резервација направена со уплата од најмалку 30% од вкупната сума на аранжманот.

м    Целосна доплата на аранжманот, а според Општите услови за патување кои се составен дела на секој меѓусебно ,

       потпишан Договор за патување се врши најдоцна 10 дена пред терминот на тргнување

       Сместување во собите е од 14:00 – 15:00 а напуштање на истите е најдоцна до 9.00 часот по локално време

       За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.

       По завршувањето на вашиот престој должни сте да ја оставите истата во чиста состојба.

       Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот на собата ја надоместува штетата на сопственикот на лице место

           Туристичката такса се плаќа на лице место кај сопствениците на објектите

           Цените објавени во табелите се конечни, без скриени – дополнителни трошоци

          Агенцијата не може и нема гарантира стабилност, брзина или коректност на интернет врската во кој-било објект од целата понуда

      Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на клима уред

      сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот вклучен додека сте надвор од собата

         Секој патник има обврска да води грижа за важноста на патните исправи и задолжително да обезбеди патничко – здравствено осигурување,

ж    недостаток на истите не е одговорност на вработените во Агенцијата и на самата Агенција

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest