Вила Елена - Полихроно

Лето 2024 > Грција > Касандра (l крак) > Полихроно > Вила Елена - Полихроно

Вила Елена - Полихроно

 

ВИЛА ЕЛЕНА - ПОЛИХРОНО,ЛЕТО 2024

Вила Елена се наоѓа на 20м од плажа, во строгиот центар веднаш на десната страна на споменикот на Полихроно.

Вилата располага со две двокреветни соби, една трокреветна и една четворокреветна соба.

Сите соби имаат кујна со прибор за готвење и јадење, клима, тв, сопствен тоалет, wi-fi, собите се со помала квадратура, и сите имаат балкони.

Три од нив се наоѓаат на приземје и една двокреветна соба е на прв спрат.

На ПРОМО цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана резервација 

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.03.2024

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

ВИЛА ЕЛЕНА - ПОЛИХРОНО

ЦЕНИ ПО СОБА ЗА НАЕМ НА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќ.

1/2 студио

1/3 студио

1/4 студио

Коментар

19.05-26.05.2024

7

89

99

119

Промо цени

26.05-02.06.2024

7

119

129

139

Промо цени

02.06-09.06.2024

7

209

219

229

Промо цени

09.06-16.06.2024

7

269

289

299

 

16.06.-23.06.2024

7

319

339

379

 

23.06-30.06.2024

7

339

359

409

 

30.06-07.07.2024

7

429

449

479

 

07.07-14.07.2024

7

439

459

489

 

14.07-21.07.2024

7

449

469

499

 

21.07-28.07.2024

7

469

499

529

 

28.07-04.08.2024

7

499

529

559

 

04.08-11.08.2024

7

499

529

559

 

11.08-18.08.2024

7

479

499

539

 

18.08-25.08.2024

7

369

409

429

 

25.08-01.09.2024

7

299

329

359

 

01.09-08.09.2024

7

269

289

319

 

08.09-15.09.2024

7

239

259

279

Промо цени

15.09-22.09.2024

7

149

169

179

Промо цени

22.09-29.09.2024

7

129

139

159

Промо цени

- Доплата за туристичка такса 1,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Полихроно чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Халкидики (секоја Недела)

·         -Скопје (Дрводекор) – 45еур по лице

·         -Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес – 60еур по лице

·         -Велес (БП Макпетрол-кружен тек) - 45еур по лице

·         -Неготино (бензинска пумпа, Неготино) –45еур по лице

·         -Граничен премин (бензинска пумпа Шимов) – 45еур по лице

Камелија Турс го задржува правото за промена на цената на автобускиот превоз во  во случај на донесување на законски мерки за дозволена исполнетост

на автобусите со 50 или 70%  или промена на цената на горивата. 

 

 

 

 

 

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest