Србија

Поврзани објави:

Викенд во Копаоник Aparthotel Kopaonikсе наоѓа во Брзече, 16км......
Викенд во Копаоник Aparthotel Kopaonikсе наоѓа во Брзече, 16км од ски стазите на Копаоник и е директно поврзан со Гондола која се наоѓа 300м од хотелот и води од Бела......

 Хотелот се наоѓа на 1.650 м.н.в, во најубавиот дел на......
 Хотелот се наоѓа на 1.650 м.н.в, во најубавиот дел на Копаоник во Сончева планина. Целосно реновиран насвоите гости им овозможува се што би можело да го направи......

Хотел Краљеви Чардаци SPA 4* прогласени се за......
Хотел Краљеви Чардаци SPA 4* прогласени се за надобар SPA & WELLNESS хотел во Србија Комплексот е составен од хотел и апартмани со 550 сместувачки......


      КРАЉЕВИ ЧАРДАЦИ СПА е Комплекс составен......
      КРАЉЕВИ ЧАРДАЦИ СПА е Комплекс составен од хотел и апартмани со 550 сместувачки капацитети.     Комлексот е отворен од јануари 2012 година и се наоѓа......

 ХОТЕЛ CLUB A 3* - Хотелот Club A се наоѓа во срцето......
 ХОТЕЛ CLUB A 3* - Хотелот Club A се наоѓа во срцето на живописното скијачко одморалиште на Копаоник, со успешна приказна за угостителството  напишана во......


Локација: Apart & Spa Zoned се наоѓа на регионалниот пат......
Локација: Apart & Spa Zoned се наоѓа на регионалниот пат Копаоник-Рашка во викенд населбата, оддалечен е 3,5 км од центарот на Копаоник и 1,5 км од најблиската стаза -......

€115 €115
Викенд во Копаоник Aparthotel Kopaonik се наоѓа во Брзече,......
Викенд во Копаоник Aparthotel Kopaonik се наоѓа во Брзече, 16км од ски стазите на Копаоник и е директно поврзан со Гондола која се наоѓа 300м од хотелот и води од Бела......

    16.12-23.12.2023 ЕКОНОМИ......
    16.12-23.12.2023 ЕКОНОМИ СОБА СТАНДАРД СОБА КОМФОРТ СОБА ФАМИЛИЈАРНА СОБА HB HB HB HB ПО СОБА ЗА 2......

Pin It on Pinterest