Неа Флогита

Поврзани објави:

Вила "Кики" – Неа Флогита Лето 2024 Куќа „Кики“ е......
Вила "Кики" – Неа Флогита Лето 2024 Куќа „Кики“ е лоцирана на почетокот на Неа Флогита, прва линија на море, на сама плажа. Има слободно место за паркинг околу......

  ВИЛА БУЗАЛИС – НЕА ФЛОГИТА, ЛЕТО......
  ВИЛА БУЗАЛИС – НЕА ФЛОГИТА, ЛЕТО 2024 Во централниот дел на полуостровот Халкидики, на само педесетина километри југоистoчно од Солун  се наоѓа......

                       Вила......
                       Вила "ЛИТЦА" – Неа Флогита Лето 2024                                         ......


Вила "ЛИТЦА 2" – Неа Флогита Лето 2024 Вила ,,LITCA-2''е......
Вила "ЛИТЦА 2" – Неа Флогита Лето 2024 Вила ,,LITCA-2''е лоцирана во центарот на Неа Флогита, спроти хотел ''Corfu'', околу 70 м. од плажа. Вилата располага со ниско приземје,......

Вила "МИХАЛИС" – Неа Флогита Лето 2024   НЕА......
Вила "МИХАЛИС" – Неа Флогита Лето 2024   НЕА ФЛОГИТА, туристичко место на западната страна од првиот крак Касандра во областа Халкидики. Се издвојува со нај......

ВИЛА ЗОРБАС – НЕА ФЛОГИТА,ЛЕТО 2024  Вила......
ВИЛА ЗОРБАС – НЕА ФЛОГИТА,ЛЕТО 2024  Вила “Zorbas” се наоѓа на сама плажа во центарот на Неа Флогита. Вилата располага со апартмани со една спална......


ВИЛА АНА – НЕА ФЛОГИТА,ЛЕТО 2024  Вила “Anna” се......
ВИЛА АНА – НЕА ФЛОГИТА,ЛЕТО 2024  Вила “Anna” се наоѓа на само 30м од плажа  во центарот на Неа Флогита. Располага со апартмани со една спална /2+2/,......

Pin It on Pinterest