Вила Анастасија - Неа Плагија

Лето 2024 > Грција > Касандра (l крак) > Неа Плагија > Вила Анастасија - Неа Плагија

Вила Анастасија - Неа Плагија

ВИЛА АНАСТАСИЈА- НЕА ПЛАГИЈА , ЛЕТО2024


            Апартман ''ANASTASIJA'' е лоциран во центарот на Неа Плагија, во близина на таверната ,,Hriso Pagoni''
 и на околу  60 м. од плажа.  Располага со 1/4+2 дуплекс,со две одделни спални соби во едната француски лежај, во другата спална соба два единечни кревети, дневна соба со легла на извлекувања  во продолжение е и комплетно опремена кујна, WC, и голем балкон. 

 *Доплата на туристичка такса -1€ на дуплекс од ноќ (се плаќа во агенција ) 

Термини

1/4 +1ДУПЛЕКС

Бр. ноќевања

24.05.2024

 

230  промо

8

01.06.2024

330

7

08.06.2024

480

7

15.06.2024

500

7

22.06.2024

570

7

29.06.2024

620

7

06.07.2024

660

7

13.07.2024

710

7

20.07.2024

710

7

27.07.2024

730

7

03.08.2024

730

7

10.08.2024

710

7

17.08.2024

710

7

24.08.2024

620

7

31.08.2024

550

7

07.09.2024

500

7

14.09.2024

460

7

21.09.2024

390

7

 

*Клима (вклучена во цената), wi-fi -(вклучена во цената)  

Услови под кои важи аранжманот

    Цените во табелите се објавени во евра, плаќањето на аранжманот е исклучиво во денари, по курс 1 евро = 62 денари.                             

        За уплата на два последователни термини (еден по друг),одобруваме 7% попуст на вториот термин, попустите не се комбинираат.

        Доплата на туристичка такса -1 на дуплекс од ноќ (се плаќа во агенција )

        Користењето на клима-уред, WI-FI интернет -БЕСПЛАТНО . 

Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:

         За возрасни 2.2790 мкд. (45 евра)

         За деца до 12 години 2,170 мкд. (35 евра) 

        Деца до 2 години бесплатно, без седиште

         Термините во табелите се денови на започнување и на завршување на аранжманот.

         За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.

         Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е ЗАДОЛЖИТЕЛНО најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот.

         За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.

        Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest