Пиериа

Поврзани објави:

 Вила “FIORI” е лоцирана на само 50m од......
 Вила “FIORI” е лоцирана на само 50m од песочната плажа во Паралија и на околу 200m од црквата. Располага со следната структура на студија: 1/3 (еден брачен......

Вила “EFI” е лоцирана на одлична локација во......
Вила “EFI” е лоцирана на одлична локација во центар на Парлиа на само 20m од прекрасната песочна плажа и 100m од црквата. Располага со следната структура......

Хотел “Pantheon” е лоциран......
Хотел “Pantheon” е лоциран на сама плажа во Олимпик Бич. Стилно опремените студија со директен поглед на море/плажа и новиот ентериер им нудат......


Вила “VANGELIS” се наоѓа на 150m од плажа,......
Вила “VANGELIS” се наоѓа на 150m од плажа, веднаш до хотел "Eleni" во Лептокарија. Располага со двокреветни и трокреветни студија.. апартман со една спална за......

Вила “MEDITERAN” се наоѓа во близина на луна......
Вила “MEDITERAN” се наоѓа во близина на луна паркот во Неи Пори, во првиот ред до плажа. Располага со убаво уредени трокреветни студија и апартмани со......

Вила “ELSA” се наоѓа на одлична лoкација во......
Вила “ELSA” се наоѓа на одлична лoкација во центарот на Неи Пори на 50m од плажа, во близина на хотел Олимпик Бич. Вила со одличен квалитет и голем комфорт на......

Pin It on Pinterest