Неа Рода

Неа Рода има исклучително чисто море и долга песочна плажа закитена со Плаво знаме за чистота, поплочени тесни улички со традиционални камени куќи со дворови полни со цвеќе, неколку барови покрај плажата, таверни, маркети, амбуланта, аптеки...

Поврзани објави:

  ВИЛА ЛАЗАРИДИС- НЕА РОДА, ЛЕТО 2024 На околу 150......
  ВИЛА ЛАЗАРИДИС- НЕА РОДА, ЛЕТО 2024 На околу 150 метри од плажата, во мирниот дел на Неа Рода на третиот крак Атос се наоѓа хотелот од апартмански тип......

  ВИЛА ЛЕНА-НЕА РОДА, ЛЕТО 2024 На околу 100 метри од......
  ВИЛА ЛЕНА-НЕА РОДА, ЛЕТО 2024 На околу 100 метри од плажата, во мирниот дел на Неа Рода на третиот крак Атос, веднаш пред апартхотелот  „Lazaridis“ се наоѓа......

  ВИЛА MARIA PASHALIDOU- НЕА РОДА, ЛЕТО 2024 Вилата„Maria......
  ВИЛА MARIA PASHALIDOU- НЕА РОДА, ЛЕТО 2024 Вилата„Maria Pashalidou“ е лоцирана во непосредна близина на строгиот центар,на само 20 метри од плажата во Неа Рода, на третиот......

Pin It on Pinterest