Грција


Се продава Пансион во Неа Потидеа, Грција со 10......
Се продава Пансион во Неа Потидеа, Грција со 10 апартмани/ соби по 33м2 и ресторан 120м2. Цена 570.000€  За сите дополнителни информации и закажување на термин за......

Се продава еднособен луксузен стан во Paralia Dionisiu ,......
Се продава еднособен луксузен стан во Paralia Dionisiu , Грција на први кат, на само 80м од море.. (помеѓу Flogita i Nea Mudanja). Цена 65000 еур  Шифра:1358 За сите дополнителни......

Се продава стан во НЕА ФЛОГИТА, Грција на  ПРИЗЕМЈЕ......
Се продава стан во НЕА ФЛОГИТА, Грција на  ПРИЗЕМЈЕ 80м2+тераса,СО ДВЕ СПАЛНИ,РЕНОВИРАН,50м од МОРЕ, Цена 78000 еур  Шифра:1360 За сите дополнителни информации и......


ПАЛИНИ: Ова   убаво хотелче има 6 станови од по......
ПАЛИНИ: Ова   убаво хотелче има 6 станови од по 39м2.  Ресторан, кујна, сала за јадење,  рецепција, лоби…Вкупна површина 675м2 Секој апартман има 1 спална......

Топ понуда .. Се продава одличен стан во Агиа Триада,......
Топ понуда .. Се продава одличен стан во Агиа Триада, Грција со вкупна површина од 107м2+ тераса 30м2.. На 100м од море, поглед на море на 4 спрат во нова зграда со......

Се продава куќа во Неа Каликратија,Грција од 200м2+500м2......
Се продава куќа во Неа Каликратија,Грција од 200м2+500м2 дворно место на 100м од море.. Цена 155 000€ + агенциска провизија За сите дополнителни информации и закажување......


ИТНО и многу ПОВОЛНО СЕ ПРОДАВА ХОТЕЛ на одлична......
ИТНО и многу ПОВОЛНО СЕ ПРОДАВА ХОТЕЛ на одлична локација на ХАЛКИДИКИ, градба 2021 прва сезона.. ЛОЦИРАН На првиот крак од внатрешната страна. 19 апартмани (+ дозвола......

СЕ ПРОДАВА апартман 57м2 во центарот на Пефкохори на......
СЕ ПРОДАВА апартман 57м2 во центарот на Пефкохори на само 150 метри од плажата! Апартманот е наменет за 6 особи! -2 спални соби – дневна со телевизор и трпезарија......

ИТНО И многу ПОВОЛНО СЕ ПРОДАВА ХОТЕЛ на одлична......
ИТНО И многу ПОВОЛНО СЕ ПРОДАВА ХОТЕЛ на одлична локација на Пефкохори, ХАЛКИДИКИ. Хотелот има базен, кујна, ресторан, бар на базенот и во внатрешноста фитнес и 700м2......

Pin It on Pinterest