Софија-Хотел Вега 4*

 

Доколку сакате да избегате од градската врева, стресното секојдневие, сообраќајниот метеж, и барем за кратко да им се вратите на мирот, како и да прошетате низ познатите шопинг центри и многубројните ресторани, кафичи, ноќни клубови. Нашиот предлог е Софија

Цена на аранжманот по лице:5.450,00 денари

Содржина на хотелот: https://www.hotelvegasofia.bg/ 

Хотелот Вега  4* - Спфока  располага со бесплатен Wi-Fi пристап и сопствен паркинг за ограничен број возила. Секоја соба содржи: ТВ,  бања и мини фрижидер. Рецепцијата работи 24 часа. Бесплатно користење Wellness & Spa како и фитнес центарот

Напомена:

- Програмата е за индивидуални патници

-Цената е подложна на промени

- Постои опција за организиран превоз минимум 16 патника.

- За Вашиот баран термин резервацијата е потребна минимум 10 дена пред започнување на услугата

Агенцијата го задржува правото на промена на редоследот на активностите во програмата  

 Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс-Туроператор со лиценца-А членка на СКТМ   

 

Слични Понуди

Програма

1
Прв ден
    Пристигнување во Софија. Сместување во хотелот по 14:00 часот (локално време). Ноќевање.
2
Втор ден
    Појадок. Слободно време за убав ините кои ги нуди Софија како на пример многубројните шопинг центри или ресторани. Момент за уживање во мирот со вашите најблиски. Ноќевање.
3
Трет ден
    Појадок. По појадокот напушта ње на хотелот.

Видео

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Хотелска услуга две ноќевање со вклучен појадок во 1/2 или 1/3 соби

Цената Не покрива?

  • Осигурување
  • Туристичка такса
  • Индивидуални трошоци на патниците

Pin It on Pinterest