Вила Ирини - Врахос

Лето 2023 > Грција > Јонски Брег > Врахос > Вила Ирини - Врахос

Вила Ирини - Врахос

         Вила Ирини се наоѓа на самата плажа и нуди сѐ што може апартманското сместување дапонуди.

         Вилата има сопствена плажа, базен, паркинг, бар, катче за деца, wi-fi…

         Оваа вила располага со просторни 1/4 студија и едноспален апартман за 4 до 5 лица.

         Сите се опремени со кујна, клима ( 4еур на ден се плаќа на лице место), TV, тоалет, wi fi и балкон.

         Вилата има сопствена плажа, за секоја соба има бесплатно 1 чадор и 4 лежалки бележани за гостите.

          Опис на соби:

        Студио (една просторија со еден дупли кревет + 1 единечно легло + голема софа на спуштање,

         со капацитет за 4 лица + 1 дете до 6год (спие со родители)

        Едноспален апартман (една просторија со еден дупли кревет + 1 единечен, и една просторијат.е кујна

         во која има една голема софа на спуштање, со капацитет за 4 возр + 1 дете)

 КЛ      ЛЕТО 2023

ВИЛА ИРИНИ - ВРАХОС 

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќ.

1/4+1 студио

2/4+1 Апп

24.05-31.05.2023

7

120

140

31.05-07.06.2023

7

170

190

07.06-14.06.2023

7

229

249

14.06-21.06.2023

7

269

309

21.06-28.06.2023

7

309

349

28.06-05.07.2023

7

429

469

05.07-12.07.2023

7

589

639

12.07-19.07.2023

7

589

639

19.07-26.07.2023

7

589

639

26.07-02.08.2023

7

649

709

02.08-09.08.2023

7

649

709

09.08-16.08.2023

7

649

709

16.08-23.08.2023

7

569

619

23.08-30.08.2023

7

509

559

30.08-06.09.2023

7

439

479

06.09-13.09.2023

7

319

359

13.09-20.09.2023

7

259

279

20.09-27.09.2023

7

189

209

 

         ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:Скопје (Дрводекор) – 60€ по лице

         Време на поаѓање за Врахос:01:00 ч. Скопје (Дрводекор) и трансфер до Битола

         Релациите кои се наведени како трансфер се реализираат со патнички возила или комбe

            -       Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10 Евра од редовната цена

            -       Деца до 1,99 години бесплатно ( не користи седиште )

          Камелија Травел го задржува правото за промена на цената на автобускиот превоз

          во случај на донесување на законски мерки за дозволена исполнетост на автобусите со 50 или 70% 

          или промена на цената на горивото

             

            НАПОМЕНИ:

                Патничкото – здравствено осигурување кое е задолжително не е вклучено во цената на аранжманот

                    Цените објавени во табелите се изразени во евра, уплатата е исклучиво во

            денарска противвредност (1 евро = 62 мкд)

            Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на промоција или last minute понуда

            да ги објави и продаде слободните капацитети

            по цени кои се разликуваат од оние кои се веќе објавени во ценовникот. Клиентите кои го уплатиле

            аранжманот по редовен ценовник,

            немаат право на надомест на средства за разликата во цена

            Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки.

            Официјална е единствено онаа резервација направена со уплата од најмалку 30% од вкупната сума на аранжманот.

            Целосна доплата на аранжманот, а според Општите услови за патување кои се составен дела

            на секој меѓусебно потпишан Договор за патување 

            се врши најдоцна 10 дена пред терминот на тргнување

                    Сместување во собите е од 14:00 – 15:00 а напуштање на истите е најдоцна до 9.00 часот по локално време

                    За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.

           По завршувањето на вашиот престој должни сте да ја оставите истата во чиста состојба.

            Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот на собата

            ја надоместува штетата на сопственикот на лице место

                   Туристичката такса се плаќа на лице место кај сопствениците на објектите

                   Цените објавени во табелите се конечни, без скриени – дополнителни трошоци

                   Агенцијата не може и нема гарантира стабилност, брзина или коректност

           на интернет врската во кој-било објект од целата понуда

                   Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на клима уред,

           сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга

           доколку го оставате клима уредот вклучен додека сте надвор од собата

           Секој патник има обврска да води грижа за важноста на патните исправи

           и задолжително да обезбеди патничко – здравствено осигурување,

           недостаток на истите не е одговорност на вработените во Агенцијата и на самата Агенција

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest