Вила Ирини - Врахос

Лето 2024 > Грција > Јонски Брег > Врахос > Вила Ирини - Врахос

Вила Ирини - Врахос

ВИЛА ИРИНИ- ВРАХОС- ЛЕТО 2024

Вила Ирини се наоѓа на самата плажа и нуди сѐ што може апартманското сместување дапонуди.

Вилата има сопствена плажа, базен, паркинг, бар, катче за деца, wi-fi…
Оваа вила располага со просторни четворокреветни студија и едноспален апартман за 4 до 5 лица.
Сите студија и едноспално апартмани се опремени со кујна, клима (
6еур на ден се плаќа на лице место), TV, тоалет, wi fi и балкон.
Вилата има сопствена плажа, за секоја соба има бесплатно 1 чадор и 4 лежалки бележани за гостите.

Студио (една просторија со еден дупли кревет + 1 единечно легло + голема софа на спуштање,со капацитет за 4 лица + 1 дете до 6год (спие со родители)

Едноспален апартман (една просторија со еден дупли кревет + 1 единечен, и една просторијат.е кујна

во која има една голема софа на спуштање, со капацитет за 4 возр + 1 дете)

На промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана уплата

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

 

ВИЛА ИРИНИ - ВРАХОС

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќ.

1/4+1 студио

2/4+1 Апп

 

21.05-28.05.2024

7

140

160

Промо цени

28.05-04.06.2024

7

190

210

Промо цени

04.06-11.06.2024

7

239

259

 

11.06-18.06.2024

7

289

319

 

18.06-25.06.2024

7

319

359

 

25.06-02.07.2024

7

439

479

 

02.07-09.07.2024

7

599

649

 

09.07-16.07.2024

7

599

649

 

16.07-23.07.2024

7

649

709

 

23.07-30.07.2024

7

649

709

 

30.07-06.08.2024

7

649

709

 

06.08-13.08.2024

7

649

709

 

13.08-20.08.2024

7

599

649

 

20.08-27.08.2024

7

509

559

 

27.08-03.09.2024

7

439

479

 

03.09-10.09.2024

7

319

359

 

10.09-17.09.2024

7

259

279

 

17.09-24.09.2024

7

189

209

Промо цени

 

- Доплата за туристичка такса 1,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот) 

Во цената не е вклучен превоз.Повратен превоз до Врахос чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

  • -Скопје (Дрводекор) – 65€ по лице 
  • -Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -80€ по лице
  • -Велес (бензинска пумпа, Макпетрол кружен тек) -65€ по лице

- Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10 Евра од редовната цена
- Деца до 1,99 години бесплатно ( не користи седиште )

Камелија Турс го задржува правото за промена на цената на автобускиот превоз во  во случај на донесување на законски мерки за дозволена исполнетост на автобусите со 50 или 70%

 

 

 

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest