Вила Sea View - Врахос

Лето 2024 > Грција > Јонски Брег > Врахос > Вила Sea View - Врахос

Вила Sea View - Врахос

SEA VIEW APARTMENTS – ВРАХОС, ЛЕТО 2024

Вилата се наоѓа на прв ред на плажа, пред неа има бич бар со лежалки (кој не се бесплатни, се користат со пијалок или закуска).

Сите апартмани се едноспални, т.е имаат спална соба со еден дупли и еден единечен кревет, и во кујната која е одделена од спалната соба има уште едно легло.

Кујната е опремена со прибор за готвење и јадење, мини шпорет со рерна, аспиратор, мал фрижидер, клима (со доплата од 5еур на лице место) ТВ,

сопствен тоалет со туш кадичка, балкон со поглед кон море.

Капацитетот на сите апартмани е 4 возрасни лица + 1 дете на дополнително легло ранџо и не е дозволено за 5то возрасно лице.

Gps координати: 39°11’04.7″N 20°32’18.3″E

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД.

На промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана уплата,

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.03.2024

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

SEA VIEW APARTMENTS - VRAHOS

ЦЕНИ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

ноќи

1/4 апп

коментар

21.05-28.05.2024

7

159

Промо

28.05-04.06.2024

7

239

Промо

04.06-11.06.2024

7

289

 

11.06-18.06.2024

7

339

 

18.06-25.06.2024

7

399

 

25.06-02.07.2024

7

439

 

02.07-09.07.2024

7

579

 

09.07-16.07.2024

7

609

 

16.07-23.07.2024

7

619

 

23.07-30.07.2024

7

639

 

30.07-06.08.2024

7

639

 

06.08-13.08.2024

7

639

 

13.08-20.08.2024

7

599

 

20.08-27.08.2024

7

489

 

27.08-03.09.2024

7

439

 

03.09-10.09.2024

7

329

 

10.09-17.09.2024

7

229

Промо

17.09-24.09.2024

7

189

Промо

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

-       Скопје (Дрводекор) – 65€ по лице 

-       Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -80€ по лице

-       Велес (бензинска пумпа Мотел Македонија) -65€ по лице

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest