Вила Амели - Лептокарија

Лето 2024 > Грција > Пиериа > Лептокарија > Вила Амели - Лептокарија

Вила Амели - Лептокарија

ВИЛА АМЕЛИ- ЛЕПТОКАРИЈА,ЛЕТО 2024

Вила Амели се наоѓа во централниот на 210 метри од плажа.
Во понудата на вила Амели се трикреветни студија.
Сите студија имаат основно опремена кујна, тоалет, тераса, телевизор, клима уред ( со доплата ).
 

·         -Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава. 

·         -Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).

·         -Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD). 

(На ПРОМО цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана резервација,

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.12.2023, СО 50% УПЛАТА ДО 10.01.2024

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2023, СО 50% УПЛАТА ДО 10.03.2024

ВИЛА АМЕЛИ – ЛЕПТОКАРИЈА 

Термин

Triple

25.05.2024

€ 109.00

01.06.2024

€ 159.00

08.06.2024

€ 189.00

15.06.2024

€ 229.00

22.06.2024

€ 269.00

29.06.2024

€ 309.00

06.07.2024

€ 349.00

13.07.2024

€ 369.00

20.07.2024

€ 399.00

27.07.2024

€ 419.00

03.08.2024

€ 419.00

10.08.2024

€ 419.00

17.08.2024

€ 389.00

24.08.2024

€ 359.00

31.08.2024

€ 319.00

07.09.2024

€ 289.00

14.09.2024

€ 219.00

Цена за НАЕМ на студио/апартман за 8 дена 7 ноќевања

Цени во € се плаќа во денари 1€ = 62 денари 

Повратен превоз до Лептокарија чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Пиериа: 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Пиериа:

·         -Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице

·         -Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 60€ по лице

·         -Велес (бензинска пумпа, Макпетрол кружен тек) – 45€ по лице

·         -Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 45€ по лице

·         -Граничен премин(бензинска пумпа Шимов) – 45€ по лице  

Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe

·         - Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10еур

·         - Деца до 1,99 години бесплатно 

Камелија Турс го задржува правото за промена на цената на автобускиот превоз во случај на донесување на законски мерки за дозволена исполнетост на автобусите со 50 или 70% или ако настане промена на цената на горивата

 

 

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest