Вила Вергина - Ханиоти

Лето 2024 > Грција > Касандра (l крак) > Ханиоти > Вила Вергина - Ханиоти

Вила Вергина - Ханиоти

 

  ВИЛА ВЕРГИНА– ХАНИОТИ, ЛЕТО 2024

Вила Вергина се наоѓа на 50м оддалеченост од плажа, во мирниот дел на Ханиоти во близина на бич барот Молос( 200 метри). До најблиската плажа води мала патека која е веднаш до вилата.

За лицата кои патуваат со сопствен превоз: внатрешен паркинг нема, се паркира на самата улица.Вилата располага со двокреветни и трокреветни соби на спрат,

четворокреветни студија на спрат, четворокреветни мазонети на приземје и апартмани за 4 лица лоцирани на прв кат.

Сите соби и студија се опремени со мини кујни со прибор за готвење и јадење, сопствен тоалет, клима без доплата, ТВ, балкон и  wi-fi.

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, И 100% УПЛАТЕНИ ДО 10.03.2024

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, И 100% УПЛАТЕНИ ДО 10.05.2024

На ПРОМО цените не следува попуст за 2 последователни термина и попуст за рана уплата

ВEРГИНА ХАНИОТИ

ЦЕНИ ПО СОБА ЗА НАЕМ НА 7 НОЌЕВАЊА

Период

Ноќ.

1/2 (студио за 2 лица) спрат

1/3  (студио за 3 лица) приземје

1/3  (студио за 3 лица) спрат

1/4  (студио за 4 лица)  приземје

Апп со една спална (4л)

Апп со 2 спални за 6+1  лица

16.05-23.05.2024

7

79

99

109

129

149

недостапен

23.05-30.05.2024

7

119

129

139

149

189

269

30.05-06.06.2024

7

209

229

239

269

309

369

06.06-13.06.2024

7

279

289

299

329

409

499

13.06-20.06.2024

7

339

349

359

379

449

539

20.06-27.06.2024

7

359

369

379

399

519

609

27.06-04.07.2024

7

389

399

409

429

549

709

04.07-11.07.2024

7

439

459

469

489

569

749

11.07-18.07.2024

7

469

489

499

519

589

809

18.07-25.07.2024

7

489

509

519

539

619

859

25.07-01.08.2024

7

519

539

549

569

649

889

01.08-08.08.2024

7

519

539

549

569

649

889

08.08-15.08.2024

7

519

539

549

569

649

889

15.08-22.08.2024

7

519

539

549

569

649

889

22.08-29.08.2024

7

429

439

459

479

499

739

29.08-05.09.2024

7

339

349

359

369

389

619

05.09-12.09.2024

7

299

309

319

329

429

569

12.09-19.09.2024

7

199

209

219

239

269

409

19.09-26.09.2024

7

149

159

169

179

219

289

- Доплата за туристичка такса 1,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Ханиоти чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Халкидики (четврток)

·         -Скопје (Дрводекор) – 45еур по лице

·         -Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес – 60еур по лице

·         -Велес (БП Макпетрол-кружен тек) - 45еур по лице

·         -Неготино (бензинска пумпа, Неготино) –45еур по лице

·         -Граничен премин (бензинска пумпа Шимов) – 45еур по лице

 

Камелија Турс  го задржува правото за промена на цената на автобускиот превоз во  во случај на донесување на законски мерки

за дозволена исполнетост на автобусите со 50 или 70%  , или промена на цената на горивото

 

 

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest