Aпарт хотел Блу - Сарти

Лето 2023 > Грција > Ситонија (ll Крак) > Сарти > Aпарт хотел Блу - Сарти

Aпарт хотел Блу - Сарти

ПОНУДАТА Е СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

Вилата се наоѓа во новиот дел на Сарти, попознат како плажата Сарти Бич, во средина идеална за пријатен и релаксирачки одмор.

Само шеталиштето ја дели вилата од песочниот дел на плажата, каде што влезот во морето е постепен, погоден за семејства со мали деца.

Од Центарот на Сарти е одалечена на 1,7км.

Сместувачките капацитети се дизајнирани за сместување од две до четири лица.

Голем број студија/апартмани имаат директен или страничен поглед на море, поглед на градина, еко студиа кој немаат поглед,

а секое од нив има комплетно опремена кујна, бања/тоалет, тераса или седење, ТВ, WiFi интернет и клима (се доплаќа на лице место од 5е на ден) .

АПАРТ ХОТЕЛ БЛУ САРТИ - САРТИ

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Период 

АПАРТ ХОТЕЛ БЛУ САРТИ - САРТИ  - ЛЕТО 2023

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Период

Ноќ.

1/2 еко

1/2

1/2 ssv

1/3 еко

1/3 градина

1/3 пог.море

1/3+1

1/4sv

20.05-27.05.2023

7

79

89

99

89

99

119

139

149

27.05-03.06.2023

7

109

119

129

119

129

159

179

189

03.06-10.06.2023

7

189

199

209

199

209

249

269

279

10.06-17.06.2023

7

269

299

319

299

319

339

359

369

17.06-24.06.2023

7

299

339

349

339

349

369

389

399

24.06-01.07.2023

7

359

399

419

399

419

429

469

479

01.07-08.07.2023

7

449

469

489

469

489

519

549

559

08.07-15.07.2023

7

449

469

489

469

489

519

549

559

15.07-22.07.2023

7

449

469

489

469

489

519

549

559

22.07-29.07.2023

7

489

519

539

519

539

569

599

609

29.07-05.08.2023

7

489

519

539

519

539

569

599

609

05.08-12.08.2023

7

489

519

539

519

539

569

599

609

12.08-19.08.2023

7

459

479

499

479

499

529

569

579

19.08-26.08.2023

7

369

399

389

399

389

429

479

489

26.08-02.09.2023

7

299

329

339

329

339

379

419

429

02.09-09.09.2023

7

219

239

249

239

249

279

309

329

09.09-16.09.2023

7

159

169

179

169

179

189

219

229

16.09-23.09.2023

7

109

129

119

129

119

149

159

169

23.09-30.09.2023

7

79

89

99

89

99

119

139

149

НАПОМЕНИ:

 

          Патничкото – здравствено осигурување кое е задолжително не е вклучено во цената на аранжманот

         Цените објавени во табелите се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денарска противвредност (1 евро = 62 мкд)

       Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на промоција или last minute понуда да ги објави и продаде слободните капацитети

    по цени кои се разликуваат од оние кои се веќе објавени во ценовникот. Клиентите кои го уплатиле аранжманот по редовен ценовник, немаат право на надомест на средства за разликата во цена

      Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки. Официјална е единствено онаа резервација направена со уплата од најмалку 30% од вкупната сума на аранжманот. Целосна доплата на аранжманот, а според            Општите услови за патување кои се составен дела на секој меѓусебно потпишан Договор за патување се врши најдоцна 10 дена пред терминот на тргнување

      Сместување во собите е од 14:00 – 15:00 а напуштање на истите е најдоцна до 9.00 часот по локално време

      За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти. По завршувањето на вашиот престој должни сте да ја оставите истата во чиста состојба.

    Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот на собата ја надоместува штетата на сопственикот на лице место

     Туристичката такса се плаќа на лице место кај сопствениците на објектите

      Цените објавени во табелите се конечни, без скриени – дополнителни трошоци

      Агенцијата не може и нема гарантира стабилност, брзина или коректност на интернет врската во кој-било објект од целата понуда

       Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на клима уред, сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга

    доколку го оставате клима уредот вклучен додека сте надвор од собата

      Секој патник има обврска да води грижа за важноста на патните исправи и задолжително да обезбеди патничко – здравствено осигурување,

     недостаток на истите не е одговорност на вработените во Агенцијата и на самата Агенција

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest