Вила Георгија - Неа Пори

Лето 2024 > Грција > Пиериа > Неи Пори > Вила Георгија - Неа Пори

Вила Георгија - Неа Пори

Вила ГЕОРГИЈА – Неи Пори, Лето 2024

ВИЛА ГЕОРГИЈА на сама плажа, располага со 1/4 студио(еден дупли 2 поед.кревети-Грчки стандард), апартман 1/3 + 2 (дупли кревет-грчки стандард) и апартман дуплекс 1/3+1/3 за две фамилии

(по два дупли кревети грчки стандард), сите со поглед према море, опремена кујна,ТВ, WI - FI, купатило, комфорни тераси и клима уред - (доплата по 5 € на ден по соба). 

НЕИ ПОРИ

Георгија

Стд

Апп

Дуплекс

    ТЕРМИНИ

Ноќ

1/4

1/2+3

1/3+1/3

01.06-08.06

7

160

180

220

08.06-15.06

7

210

230

290

15.06-22.06

7

290

320

390

22.06-29.06

7

380

410

480

29.06-06.07

7

420

480

540

06.07-13.07

7

460

520

600

13.07-20.07

7

480

530

620

20.07-27.07

7

490

540

640

27.07-03.08

7

490

540

640

03.08-10.08

7

490

540

640

10.08-17.08

7

490

540

640

17.08-24.08

7

480

520

620

24.08-31.08

7

460

500

600

31.08-07.09

7

390

420

520

07.09-14.09

7

290

320

390

14.09-21.09

7

230

250

320

21.09-28.09

7

150

170

200

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Туристичка такса 1,5 еур по студио,3 еур за дуплекс апп. на ден (плаќање во агенција).

 

Цените се изразени во евра (1 евро=62 ден.) за наем на студио/апп за 7 ноќевања.


Превозот е во сопствена режија !!
 

 

Напомена: Задолжително патничко здравствено осигурување - без франшиза до 65 год. - 300 ден, од 65 - 79 год. - 500 ден.

 

За хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти.

 

Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 13:00 ч по локално време.

 

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest