Вила Евангелија - Сарти

Лето 2024 > Грција > Ситонија (ll Крак) > Сарти > Вила Евангелија - Сарти

Вила Евангелија - Сарти

ВИЛА EВАНГЕЛИЈА- САРТИ,ЛЕТО 2024

Вила Евангелија се наоѓа во мирниот дел на Сарти, на околу 50м од плажа. Вилата располага со трокреветни студиа, од кој три со страничен поглед на море и една без поглед.

Сите соби се трокреветни со еден брачен кревет и еден единечен се наоѓаат на втор спрат и располагаат со клима (5еур доплата на ден) на лице место, ТВ,

интернет (не гарантираме за брзината на истиот) кујна, тоалет, тераса.

Сликите се од информативен карактер.

Капацитет на сместување 3 лица (максимум дозволено плус дете до 2год, кое дели легло со родители)

  • -Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава. 
  • -Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз) за оваа понуда не нудиме превоз
  • -Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

(напомена: првите два и последните три термина се промо цени и не подложат на попуст) 

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.12.2023, СО 100% УПЛАТА ДО 10.01.2024

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.03.2024

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

ВИЛА ЕВАНГЕЛИА - САРТИ

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Период

Ноќ.

1/3 пог.градина

1/3 ссв

25.05-01.06.2024

7

139

159

01.06-08.06.2024

7

209

219

08.06-15.06.2024

7

289

309

15.06-22.06.2024

7

329

339

22.06-29.06.2024

7

389

409

29.06-06.07.2024

7

459

469

06.07-13.07.2024

7

479

489

13.07-20.07.2024

7

509

519

20.07-27.07.2024

7

519

529

27.07-03.08.2024

7

529

539

03.08-10.08.2024

7

529

539

10.08-17.08.2024

7

529

539

17.08-24.08.2024

7

429

439

24.08-31.08.2024

7

329

339

31.08-07.09.2024

7

269

279

07.09-14.09.2024

7

229

239

14.09-21.09.2024

7

189

199

21.09-28.09.2024

7

129

139

 

 

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest