Вила Нектариос - Полихроно

Лето 2024 > Грција > Касандра (l крак) > Полихроно > Вила Нектариос - Полихроно

Вила Нектариос - Полихроно

ВИЛА НЕКТАРИОС - ПОЛИХРОНО,ЛЕТО 2024

Вила Нектариос се наоѓа во Полихроно, на прва линија до плажа, покрај камениот споменик во Полихорно. Располага со мал број на соби и е идеална за оние кој преферираат плажата да им е близу. 

Вилата нема сопствен паркинг. Сите соби се опремени со клима (вклучена во цената), ТВ, сопствен тоалет, мини кујна опремена со основен прибор за готвење и јадење, балкон,

wi-fi (за брзината на интернетот не гарантираме). Во услугата не се вклучени пешкири. 

Цените се изразени за НАЕМ на Студио / Апартман за 7 ноќевања

Цените се изразени во евра, плаќање исклучиво во денарска противвредост од 62мкд.

Напомена: првите три термини и последните два се промо цени и на нив не следува попуст

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.03.2024

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

ВИЛА НЕКТАРИОС - ПОЛИХРОНО

ЦЕНИ ПО СОБА ЗА НАЕМ НА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќ.

1/3 СТУДИО

2/4 АПП

1/5 АПП

Коментар

16.05-23.05.2024

7

79

99

119

Промо цени

23.05-30.05.2024

7

99

129

149

Промо цени

30.05-06.06.2024

7

129

169

189

Промо цени

06.06-13.06.2024

7

239

259

289

 

13.06-20.06.2024

7

309

319

349

 

20.06-27.06.2024

7

359

399

429

 

27.06-04.07.2024

7

379

429

459

 

04.07-11.07.2024

7

469

499

529

 

11.07-18.07.2024

7

469

499

529

 

18.07-25.07.2024

7

519

549

579

 

25.07-01.08.2024

7

539

569

599

 

01.08-08.08.2024

7

549

579

609

 

08.08-15.08.2024

7

519

549

579

 

15.08-22.08.2024

7

509

549

579

 

22.08-29.08.2024

7

429

449

479

 

29.08-05.09.2024

7

349

379

409

 

05.09-12.09.2024

7

289

319

349

 

12.09-19.09.2024

7

229

259

289

Промо цени

19.09-26.09.2024

7

179

199

229

Промо цени

Вилата располага со 4 соби од кој, две трокреветни, еден апартман со една спална за пет лица, и еден двоспален апартман за 4 лица. 

Трокреветните студиа се наоѓаат на приземје, и балконот е во правец кон друга вила, имаат еден дупли кревет и едно единечно легло, кујната е одделена од спалниот дел кој се затвара со врата,

располагаат со сопствен тоалет со туш кадичка, кујната е опремена со основен прибор за готвење и јадење и мал фрижидер, имаат ТВ и клима вклучена во цената. 

Двоспалниот апартман се наоѓа на прв спрат и истиот се состои од кујна опремена за готвење и јадење, од неа се влага во две посебни спални од кои едната е со две единечни легла,

другата со еден спален кревет, овој апартман има балкон со поглед на море. 

Едноспалниот апартман се наоѓа на прв спрат и истиот се состои од две простории, погодни за сместување на 5 возрасни лица, т.е во спалната има 3 единечни легла и тераса која гледа према море,

и голема просторија каде е кујната опремена со основен прибор за готвење и јадење, и две единечни легла. 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Халкидики (четврток)

  • -Скопје (Дрводекор) – 45еур по лице
  • -Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес – 60еур по лице
  • -Велес (БП Макпетрол-кружен тек) - 45еур по лице
  • -Неготино (бензинска пумпа, Неготино) –45еур по лице
  • -Граничен премин (бензинска пумпа Шимов) – 45еур по лице

Камелија Турс  го задржува правото за промена на цената на автобускиот превоз во  во случај на донесување на законски мерки за дозволена исполнетост

на автобусите со 50 или 70%  , или промена на цената на горивото

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest