Вила Катерина - Лептокарија

Лето 2024 > Грција > Пиериа > Лептокарија > Вила Катерина - Лептокарија

Вила Катерина - Лептокарија

ВИЛА КАТЕРИНА- ЛЕПТОКАРИЈА, ЛЕТО 2024

Вила Катерина се наоѓа во Лептокарија,  сместена на околу 100 метри од морето и недалеку од центарот. Вилата има безжичен интернет и простор за багаж.

На три спрата располага со трокреветни, четврокреветни студиа и апартмани

Во секоја соба има опремена кујна, тоалет со туш, телевизор, клима уред (со доплата на лице место 5еур на ден) и тераса…

·         -Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава. 

·         -Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).

·         -Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD). 

(На ПРОМО цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана резервација, првите и последните два термина се промо цени)

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.12.2023, СО 50% УПЛАТА ДО 10.01.2023

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 50% УПЛАТА ДО 10.03.2023

Термин

Трокреветна

25.05.2024

€ 109.00

01.06.2024

€ 159.00

08.06.2024

€ 189.00

15.06.2024

€ 229.00

22.06.2024

€ 269.00

29.06.2024

€ 309.00

06.07.2024

€ 349.00

13.07.2024

€ 369.00

20.07.2024

€ 399.00

27.07.2024

€ 419.00

03.08.2024

€ 419.00

10.08.2024

€ 419.00

17.08.2024

€ 389.00

24.08.2024

€ 359.00

31.08.2024

€ 319.00

07.09.2024

€ 289.00

14.09.2024

€ 219.00

Цена за НАЕМ на студио/апартман за 8 дена 7 ноќевања

Цени во € се плаќа во денари 1€ = 62 денари

Услови:

-Доплата за клима уред 5€ на ден ( се плаќа во вилата )
-Туристичка такса
1,50 центи на ден за соба (се плаќа во објектот)

Повратен превоз до Лептокарија чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Пиериа:

·         -Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице

·         -Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 60€ по лице

·         -Велес (бензинска пумпа, Макпетрол кружен тек) – 45€ по лице

·         -Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 45€ по лице

·         -Граничен премин(бензинска пумпа Шимов) – 45€ по лице 

Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe

·         - Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10еур

·         - Деца до 1,99 години бесплатно

 

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest