Вила Константин 1 - Полихроно

Лето 2024 > Грција > Касандра (l крак) > Полихроно > Вила Константин 1 - Полихроно

Вила Константин 1 - Полихроно

ВИЛA KOНСТАНТИН 1 - ПОЛИХРОНО,ЛЕТО 2024

 Вила Костантин 1 се наоѓа во Полихроно, во мирен дел одделен од градската гужва, на 3мин од плажа или 150м, е идеална опција за мирен одмор.

Се наоѓа веднаш зад Хотел Мирор, на 200м од центарот на Полихроно. 

Вилата располага со 8 студиа на приземје или прв спрат, сите составени од две простории од кој една спална и посебна просторија кујна, каде има едно легло.

Сите соби располагаат со сопствен тоалет со туш кадичка, клима, тв, интернет ( не гарантираме за брзината на истиот) кујна со прибор за готвење и јадење. 

Студиата на приземје имаат две тераси за користење, додека тие на прв спрат само една. Клима со доплата во Јули и Август, по 5еур на ден (се плаќа на лице место)

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62мкд

Цените се изразени за НАЕМ на СТУДИО за 7 ноќевања. 

Напомена: првите три и последните три термина се промо цени, и на нив не следува попуст.

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.03.2024

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

ВИЛА КОСТАНТИН 1

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќ.

1/4 АПП

Коментар

16.05-23.05.2024

7

149

Промо цени

23.05-30.05.2024

7

209

Промо цени

30.05-06.06.2024

7

259

 

06.06-13.06.2024

7

329

 

13.06-20.06.2024

7

409

 

20.06-27.06.2024

7

449

 

27.06-04.07.2024

7

509

 

04.07-11.07.2024

7

519

 

11.07-18.07.2024

7

539

 

18.07-25.07.2024

7

559

 

25.07-01.08.2024

7

579

 

01.08-08.08.2024

7

579

 

08.08-15.08.2024

7

549

 

15.08-22.08.2024

7

469

 

22.08-29.08.2024

7

369

 

29.08-05.09.2024

7

329

 

05.09-12.09.2024

7

259

 

12.09-19.09.2024

7

229

Промо цени

19.09-26.09.2024

7

199

Промо цени

– Доплата за туристичка такса 1,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Халкидики (четврток)

  • -Скопје (Дрводекор) – 45еур по лице
  • -Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес – 60еур по лице
  • -Велес (БП Макпетрол-кружен тек) - 45еур по лице
  • -Неготино (бензинска пумпа, Неготино) –45еур по лице
  • -Граничен премин (бензинска пумпа Шимов) – 45еур по лице 

Камелија Турс го задржува правото за промена на цената на автобускиот превоз во  во случај на донесување на законски мерки за

дозволена исполнетост на автобусите со 50 или 70%  , или промена на цената на горивото 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest