Солун-Хотел Ротонда & АБЦ 3*

Доколку сакате да избегате од градската врева, стресното секојдневие, сообраќајниот метеж, и барем за кратко да им се вратите на мирот, како и да прошетате низ познатите шопинг центри и многубројните таверни покрај море, кафичи, ноќни клубови. Нашиот предлог е Солун.

Цена на аранжманот по лице: 5.500,00   денари

Содржина на хотелот:

https://hotelabc.gr/en/ & http://www.hotelrotonda.com/

HOTELRotonda 3* - С олун  располага со бесплатен Wi-Fi пристап и сопствен паркинг за ограничен број возила. Секоја соба содржи: ТВ,  бања и мини фрижидер. Рецепцијата работи 24 часа.

HOTELABC 3* - Солун  располага со бесплатен Wi-Fi пристап и не поседува паркинг за возила. Секоја соба содржи: ТВ,  бања и мини фрижидер. Рецепцијата работи 24 часа.

Напомена:

- Програмата е за индивидуални патници

-Цената е подложна на промени

- Постои опција за организиран превоз минимум 16 патника.

- За Вашиот баран термин резервацијата е потребна минимум 10 дена пред започнување на услугата

Агенцијата го задржува правото на промена на редоследот на активностите во програмата  

 Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс-Туроператор со лиценца-А членка на СКТМ   

 

Слични Понуди

Програма

1
Прв ден
    Пристигнување во Солун. Сместување во хотелот по 14:00 часот (локално време). Ноќевање.
2
Втор ден
    Појадок. Слободно време за убав ините кои ги нуди Солун како на пример многубројните шопинг центри или ресторани покрај море. Момент за уживање во мирот со вашите најблиски. Ноќевање.
3
Трет ден
    Појадок. По појадокот напушта ње на хотелот

Видео

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Хотелска услуга ноќевање со појадок во 1/2 или 1/3 соби
Туристичка такса

Цената Не покрива?

  • Осигурување
  • Индивидуални трошоци на патници
  • Паркинг гаража во Хотел Ротонда за возило 10€ по ноќ

Pin It on Pinterest