Вила Христос - Неа Пори

Лето 2024 > Грција > Пиериа > Неи Пори > Вила Христос - Неа Пори

Вила Христос - Неа Пори

Вила Христос – Неи Пори, Пиерија Лето 2024

ВИЛА ХРИСТОС се наоѓа на 50 метри од плажа. Распoлага со 1/21/3 студија и 1/5 – 1/6 апартмани, како и дуплекс апартмани....сите на први кат.

Секое студио/апартман има балкон, комплет опремена кујна со фрижидер, бања, ТВ, клима ( доплата 5 евра / ден) и Wi-Fi.

ЦЕНИТЕ во табелата се за наем на апартман / 7 ноќевања

Термин

Ноќевања

1/2 СТД

1/3 СТД

1/5 АПП

1/5 ДУПЛЕКС

19.05

7 ноќи

180€

200 €

240 €

250 €

26.05

7 ноќи

210 €

240 €

290 €

310 €

02.06

7 ноќи

250 €

270 €

350 €

370 €

09.06

7 ноќи

330 €

350 €

430 €

460 €

16.06

7 ноќи

350 €

370 €

470 €

490 €

23.06

7 ноќи

380 €

390 €

510 €

530 €

30.06

7 ноќи

400 €

420 €

530 €

550 €

07.07

7 ноќи

420 €

460 €

580 €

590 €

14.07

7 ноќи

450 €

490 €

650 €

690 €

21.07

7 ноќи

450 €

490 €

650 €

690 €

28.07

7 ноќи

450 €

490 €

650 €

690 €

04.08

7 ноќи

450 €

490 €

650 €

690 €

11.08

7 ноќи

450 €

490 €

650 €

690 €

18.08

7 ноќи

420 €

470 €

600 €

630 €

25.08

7 ноќи

390 €

420 €

550 €

580 €

01.09

7 ноќи

350 €

370 €

430 €

450 €

08.09

7 ноќи

260 €

290 €

350 €

370 €

15.09

7 ноќи

210 €

240 €

300 €

320 €

 

Опис на сместувањето:

1/6 дуплекс- број 1-Две посебни спални соби со еден дупли и еден единечен кревет. Одвоена кујна.

1/5 апп- број 2- Една спална соба со брачен и единечен кревет и во кујната уште еден брачен кревет.

1/5 апп-број 3- Една спална со два единечни кревета и друга соба со една спална и кујна во истата просторија.

1/5 апп- број 4-5- Една спална со два единечни кревета и друга соба со една спална и еден единечен кревет и кујна во истата просторија. Две купатила.

1/3 студио- број 6- Студио со еден француска кревет и еден единечен + кујна во истата просторија.

1/2 студио- број 7- Студио со два единечни кревета + кујна во истата просторија. 

Цена за превоз:

Превоз за возрасен 45€ / Деца до 12 години 35 € / Дете до 2 години (без седиште) – бесплатно

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest