Вила Барбара - Скала Потамиа

Лето 2024 > Грција > Острови > Тасос > Вила Барбара - Скала Потамиа

Вила Барбара - Скала Потамиа

 

ВИЛА БАРБАРА – СКАЛА ПОТАМИА,ТАСОС 2024

Опис на вила: Вила Барбара се наоѓа на 80 метра од морето во Скала Потамија. Собите имат комплетно опремена кујна. Во сите соби има ТВ, Клима уред, сопствено WC и мини кујна. На 200 метра оддалеченост се наоѓат маркетите и ресораните. Во вилата има паркинг.

Studios Barbara - Skala Potamia

Цена по соба

                     

http://www.barbara-studios.gr/

                     

на 50-80m од плажа

                     

Термин

Услуга

Клима уред

Wi-Fi Интернет

Studio 1/2 + 1

                     

31.05 - 07.06.24

7 ноќевања

доплата 7 еур на ден

БЕСПЛАТНО

169 €

                     

07.06 - 14.06.24

7 ноќевања

219 €

                     

14.06 - 21.06.24

7 ноќевања

289 €

                     

21.06 - 28.06.24

7 ноќевања

329 €

                     

28.06 - 05.07.24

7 ноќевања

399 €

                     

05.07 - 12.07.24

7 ноќевања

429 €

                     

12.07 - 19.07.24

7 ноќевања

509 €

                     

19.07 - 26.07.24

7 ноќевања

529 €

                     

26.07 - 02.08.24

7 ноќевања

529 €

                     

02.08 - 09.08.24

7 ноќевања

529 €

                     

09.08 - 16.08.24

7 ноќевања

529 €

                     

16.08 - 23.08.24

7 ноќевања

529 €

                     

23.08 - 30.08.24

7 ноќевања

529 €

                     

30.08 - 06.09.24

7 ноќевања

369 €

                     

06.09 - 13.09.24

7 ноќевања

309 €

                     

13.09 - 20.09.24

7 ноќевања

219 €

                     

20.09 - 27.09.24

7 ноќевања

189 €

                     
                               

Цената вклучува:

                             

* 7 ноќевања на база Room Only (наем на соба)

                         

* Користење на Wi-Fi

                             

* Собите имаат комплетно опремена кујна (приборот е во согласност со бројот на легла во Studioto)

                 

* Студиата се добиваат исчистени и со променета постелнила а за хигиента на собата во текот на престојот се грижат самите гости

                     

* Сместувањето во собите е после 14 часот локално време, напуштањето последниот ден е до 10 часот наутро

                 

* Гостите се должни првиот ден при влегување во собата да пријават било каков недостаток или оштета која ја забележале.

             

Доколку настане некаква штета во текот на престојот, гостите ќе мора да ја платат истата при напуштање на собата.

               
                               

Цената не вклучува:

                             

* туристичка такса од 1,5€ по соба на ноќ, истата се плаќа директно во објектот

                     

*Превоз 

                             

*Патничко осигурување

                           

* Доплата за корситење на клима уред се плаќа на лице место

                       
                               

Напомена:

                             

*бројот на соби кој може да се резервира со Early Booking попуст е ограничен!

                     

*агенцијата го задржува правото на промена или прекинување на Early Booking попустите пред наведените датуми на истекување.

           

*резервациите направени со Early Booking не може да се комбинират со ниту еден друг попуст!

                   

*доколку уплатата не се изврши во предвидениот термин резервацијата ќе биде наплатена по редовна или ревидирана цена во моментот на наплатата.

       

*за уплатени два аранжмани 7+7 ноќи добивате 7% попсут на терминот со пониска цена, овој попуст не е валиден за резервации направени по цена со Early booking попуст или било кој друг тип на попуст.

                               

Доплата за превоз (за возрасни) Македонија- Тасос -Македонија :

                       

• Скопје 60€

• Штип 70€

                           

• Велес 60 €

• Радовиш 70€

                           

• Неготино 60€

• Струмица 70€

                           

• Граничен премин 60€

                           

Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10 € од редовната цена. Деца до 1,99 години бесплатно

                   

* Задолжителна доплата за траект - 20 евра за возрасен / 15 евра за дете 2-12 години

                   

 

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest