Вила Пелагос

Врахос е мало место кое се наоѓа на една од најубавите плажи на јонско море. Лоцирано е меѓу Парга  и Превеза и ги воодушевува туристите со своите природни убавини. Врахос е прекрасна комбинација на бесконечна песочна плажа, тиркизна морска вода и прекрасна зелена планина. Покрај плажата има широк кеј на кој се лоцирани голем број на кафе барови и ресторани.

PELAGOS studios – “B“ кат. Се наоѓа на 30 м. од плажа. Сите студиа имаат тераси кои имаат директен поглед на море. Вилата располага со голем паркинг и двор, а се наоѓа на почетокот од шеталиштето. Студијата се опремени со кујни, тоалет, ТВ и клима (долата 5 € на ден). 

 

ВИЛА ПЕЛАГОС - ВРАХОС

ЦЕНИ за НАЕМ на СОБА за 7 НОЌЕВАЊА

ТЕРМИН

Ноќ.

1/2 студио

КОМЕНТАР

22.05.-29.05.2019

7

89

ПРОМО ЦЕНИ

29.05.-05.06.2019

7

119

ПРОМО ЦЕНИ

05.06.-12.06.2019

7

139

ПРОМО ЦЕНИ

12.06.-19.06.2019

7

199

 

19.06.-26.06.2019

7

269

 

26.06.-03.07.2019

7

279

 

03.07.-10.07.2019

7

331

 

10.07.-17.07.2019

7

375

 

17.07.-24.07.2019

7

410

 

24.07.-31.07.2019

7

410

 

31.07.-07.08.2019

7

410

 

07.08.-14.08.2019

7

410

 

14.08.-21.08.2019

7

380

 

21.08.-28.08.2019

7

350

 

28.08.-04.09.2019

7

280

 

04.09.-11.09.2019

7

210

 

11.09.-18.09.2019

7

159

 

18.09.-25.09.2019

7

110

ПРОМО ЦЕНИ

25.09.-02.10.2019

7

79

ПРОМО ЦЕНИ

 

Цените се дадени по студио за 7 ноќевања  во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 Евро = 62 Денари. На промо цените не следува попуст.

*  Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

- 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 28.02.2019

-  5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2019

Во цената не е вклучен превоз.  ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје (Дрводекор)

 - 45€ по лице        - Деца 2 - 11,99 години: 35 € по лице        - Деца до 1,99 години бесплатно

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

·  Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

·  Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето

Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме

·    Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·   Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·    Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

·    Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаАчленка на СКТМ                         

 Тимот на ТА КАМЕЛИЈА ТУРС  Ви посакува пријатен одмор !

 

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

  • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Pin It on Pinterest