Вила White Sands

Студијата се наоѓаат на самата плажа, располага со 1/3 студиjа кои имаат страничен поглед кон море. Сите студија се опремени со кујна, клима (со доплата од 5еур), ТВ, тоалет, wi fi и балкон. Во долниот дел на вилата има прекрасен ресторан во кој можете да уживате во убавите грчки специјалитети. Вилата има сопствени лежалки на плажа кои се бесплатни за гостите (за секоја соба по 2 лежалки и еден чадор на последниот ред)

 

ВИЛА WHITE SANDS BEACH - ВРАХОС

ЦЕНИ за НАЕМ на СОБА за 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќевања

1/3 студио

1/3+1

 (студио за

3+1 дете)

Промо цени кои не подложат на попуст

22.05-29.05.2018

7

69

79

ПРОМО

29.05-05.06.2018

7

109

119

ПРОМО

05.06-12.06.2018

7

139

149

 

12.06-19.06.2018

7

199

219

 

19.06-26.06.2018

7

259

279

 

26.06-03.07.2018

7

319

339

 

03.07-10.07.2018

7

389

409

 

10.07-17.07.2018

7

449

459

 

17.07-24.07.2018

7

489

499

 

24.07-31.07.2018

7

489

499

 

31.07-07.08.2018

7

489

499

 

07.08-14.08.2018

7

489

499

 

14.08-21.08.2018

7

489

499

 

21.08-28.08.2018

7

429

449

 

28.08-04.09.2018

7

349

369

 

04.09-11.09.2018

7

269

289

 

11.09-18.09.2018

7

229

239

 

18.09-25.09.2018

7

179

189

ПРОМО

25.09-02.10.2018

7

89

99

ПРОМО

 

Цените се дадени по студио за 7 ноќевања  во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 Евро = 62 Денари. На промо цените не следува попуст.

 *  Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

- 5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА НАПРАВЕНА И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНА ДО 31.01.2019

Во цената не е вклучен превоз.  ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје (Дрводекор)

- 45€ по лице        - Деца 2 - 11,99 години: 35 € по лице        - Деца до 1,99 години бесплатно

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

·  Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

·  Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето

Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме

·    Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·   Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·    Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

·    Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаАчленка на СКТМ                         

 Тимот на ТА КАМЕЛИЈА ТУРС  Ви посакува пријатен одмор !

 

 

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

  • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Pin It on Pinterest