Вила Панајота

Вила Панајота се наоѓа во новиот дел на Сарти, каде водата е најплитка и е идеална за со деца и лица кои сакаат мирен и релаксиран одмор.Лоцирирана е на околу 100м до плажа и 1км до центарот на Сарти. Во нејзина близина има 2 таверни и супермаркет со пекара, како и неколку бич барови на плажа.Типови на соби:

1/3 еко соба на приземје – со помала тераса лоцирана на преминот кон другите соби, комплетно ново изградени и реновирани

1/3 на приземје – со поголема тераса, комплетно ново изградени и реновирани

1/4 соба на 1ви спрат и 1/4 на приземје.

 

Собите содржат: сопствен тоалет, ТВ, интернет, чајна кујна, тераса, клима со доплата од 5еур.

 

ВИЛА ПАНАЈОТА - САРТИ

ЦЕНА за НАЕМ на СОБА за 7 НОЌЕВАЊА

период

Ноќ.

1 / 3 еко студио

1/3 спрат или приземје

1/4 студио

коментар

19.05-26.05.19

7

59

79

99

Промо цена

26.05-02.06.19

7

99

119

139

Промо цена

02.06-09.06.19

7

129

159

169

 

09.06-16.06.19

7

179

229

249

 

16.06-23.06.19

7

249

279

299

 

23.06-30.06.19

7

319

359

379

 

30.06-07.07.19

7

359

399

409

 

07.07-14.07.19

7

369

409

419

 

14.07-21.07.19

7

409

429

459

 

21.07-28.07.19

7

449

479

499

 

28.07-04.08.19

7

449

479

499

 

04.08-11.08.19

7

449

479

499

 

11.08-18.08.19

7

419

439

469

 

18.08-25.08.19

7

399

419

449

 

25.08-01.09.19

7

329

359

369

 

01.09-08.09.19

7

259

289

299

 

08.09-15.09.19

7

209

239

249

 

15.09-22.09.19

7

149

169

179

Промо цена

22.09-29.09.19

7

79

89

99

Промо цена

Цените се дадени по студио за 7 ноќевања  во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 Евро = 62 Денари. На промо цените не следува попуст.

 *  Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз: 4:00 часот  Скопје, Дрводекор и чини:

 35€ по лице       - Деца од 2 до 11,99 год:25€ по лице       - Деца до 1,99 год бесплатно

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

·  Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

·  Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето.

Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

·    Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·   Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·    Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

·    Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаАчленка на СКТМ                         

 Тимот на ТА КАМЕЛИЈА ТУРС  Ви посакува пријатен одмор !

 

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

  • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Pin It on Pinterest