Крушево -Хотел Монтана

 Испланирајте викенд во Крушево-градот на некогашната Крушевска република. Град со бројни историски знаменитости, сведок на првиот краток обид за демократија на Балканот Баремнакратко вратете му се на мирот, спокојството и природата во Македонија. Хотел Монатана, Крушево, Ви нуди спектакуларен поглед врз градот кој наликува на гнездо, изграден уште во времето на нашите предци за време на Отоманската Империја. 

Термин 30.04.-02.05.2021

Содржина на хотелот: https://montanapalace.com/

 Хотелот Монтана Палас има 77 прекрасни соби за сместување, опремени да ги задоволат потребите на современиот турист, бесплатно и неограничено WiFi со силен сигнал во секоја соба,ТВ и кабелска конекција,лифт, прибор за лична хигиена-по еден за секој гостин и пар влечки (за една употреба), телефон, тераса (скоро секоја соба)

Цена на аранжманот: 3.100,00 денари (ноќевање со појадок)

Цена на аранжманот: 3.950,00 денари (ноќевање со појадок и вечера)

 

 ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

 

 

Слични Понуди

Програма

Цената покрива:

Сместување во хотел Монтана со избрана услуга во 1/2 или 1/3 соби

Цената Не покрива?

  • Туристичка такса
  • Индивидуални трошоци на патниците

Pin It on Pinterest