MURITE CLUB HOTEL 4*

 ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

 - 15% попуст за резервации направени до 31.10.2020

 - 10% попуст за резервации направени до 30.11.2020

 (попустот не е валиден во периодот 27.12-02.01.2021 и не важи за доплатата за All inclusive)

 Бонус: 7=6 за период на престој  01.12-19.12.2020 и 17.01-17.04.2021

 (се комбинира со 10% попуст за рана резервација)

 

MURITE 4*

ПОЛУПАНСИОН

01.12-19.12

21.02-17.04

20.12-26.12

03.01-16.01

27.12-02.01.2019

17.01-20.02

Двокреветна соба АЗАЛИА

2+0

27 €

38 €

54 €

36 €

Едноспален апартман АЗАЛИА

2+2

31,50 €

43 €

62 €

41 €

Двоспален апартман  АЗАЛИА

4+2

27 €

38 €

54 €

36 €

Двокреветна соба  ОРХИДЕА

2+0

21 €

32 €

44 €

29 €

Едноспален апартман ОРХИДЕА

2+2

25 €

35 €

51 €

32,50 €

Двоспален апартман ОРХИДЕА

4+2

21 €

32 €

44 €

29 €

Во цената е вклучено: ноќевање со појадок и вечера по лице на ден, WiFi во лобито, парна бања, базен, сауна, џакузи, фитнес,  клуб за деца, транспорт до ски гондолата.

Попусти и доплати:

Дете до 5,99 год.  – бесплатно
Прво дете од 6-13,99 год. на дополнително легло - бесплатно

Второ дете од 6-13,99 год. на дополнително легло - 50% попуст
Дете 6-13,99 год. на редовно легло  – 50% попуст 
Возрасен на дополнително легло - 50% попуст

 

Доплата за Новогодишна вечера (задолжително) 65€ / возрасен, 35€/ дете ( 6-13,99 г.)

Доплата за ALL INCLUSIVE - 8€, дете 6-13,99год - 4€ (појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци 10-22 часот)

 

Минимум престој во период 27.12.-02.01.2021 е 4 ноќевања.

 Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest