Вила PARADISO– Пефкохори

 ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ

Период

Бр.на ноќи

1/3 АПП

1/4 АПП

1/6 АПП

   19.05 – 25.05

             6*

  45€промо

    55€промо

    65€промо

   25.05 – 01.06

7*

  59€промо

  69 € промо

  79 €  промо

   01.0608.06

7*

 99€ промо

109 €  промо

119 €  промо

   08.06 – 15.06

7*

149€

         179 €

199 €

   15.06 – 22.06

7*

169€

         199

209

   24.08 – 31.08

            7*

189€

         219

239

   31.08 – 07.09

7*

149€

         179 €

199 €

   07.09 –14.09

7*

119€

         149 €

169 €

   14.09 – 21.09

7*

99

         119 €

129 €

   22.09 – 29.09

7*

59

           69 €

  79 € 

 

 

 СЕЗОНСКИ ЦЕНИ 

Период

Бр.на ноќи

1/3 АПП

1/4 АПП

1/6 АПП

 

23.0602.07

9

439€

479

499

02.0711.07

9

469€

499

529 €

11.0720.07

9

499€

549

569

20.0729.07

9

549€

589

609

29.07 – 07.08

9

549€

589

609

   07.08 – 16.08

9

549€

589

609

   16.0824.08

8

489€

529 €

549 €

 

ВОНСЕЗОНСКИТЕ ЦЕНИСЕ ДАДЕНИ ПО ЛИЦЕ за 7*ноќевања со вклучен превоз, трето,четврто и петто лице доплаќаат за превоз.

Доколку се користи сопствен превоз  (7*), цените се намалуваат за 10€ по лице.

Доколку се уплатат два или повеќе аранжмани , одобруваме 7% попуст.

Попустот за рана уплата не се комбинира со попустот за уплатени два или повеќе аранжмани.

СЕЗОНСКИТЕ ЦЕНИ  СЕ ДАДЕНИ ЗА НАЕМ НА AПАРМАН(9) , превозот се доплаќа.

Превозот чини:  35 € за возрасни , 25 € за деца од 2 до 12 години,  Деца до 2 години бесплатно

Тргнување од Скопје: 05:00ч. на автобуската станица пред старо матично на Илинденска.

Превозот Ве остава до  најблиската локација на вилата,  каде може да застане и да се паркира

Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот).

НАПОМЕНА:

- Во апартманите е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот капацитет може да се смести максимумедно дете до 5,99 години;

- Сместувањето во АПП е е во 14:00 (по локално време);

- Напуштање на апартманите е во 09:00 (по локално време);

- Секоја направена штета се плаќа на лице место;

- За хигиената во апартманите во текот на целиот престој се грижат гостите;

-  За резервација, задолжителна уплата од 30% аванс,во спротивно резервацијата е неважечка;

-  Доплата на целосната сума на аранжманот минимум 15 дена пред поаѓање;

- Задолжително патничко осигурување.

- Цените се изразени во EUR во денарска противвредност  1€ = 62,оо ден.

 

 

 Важат општите услови за патувањe на Т.А. КАМЕЛИЈА ТРАВЕЛ и СКТМ !

 

 

 

 

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest