ГрандОтел 4* Ханиоти

 ГрандОтел 4* - Ханиоти е модерен ресорт за одмор и релаксација. Лоциран е на самото крајбрежје на Егејско море во Ханиоти со сопствена плажа. Хотелот располага со надворешен базен, двокреветни, трокреветни и четворокреветни комфорни соби, светли со модерен декор и елегантен функционален мебел. Хотелот располага со ресторан , 2 бара, ТВ салон, паркинг, интернет, менувачница, фитнес,пинг-понг.

 

Тип на Соба

 

 

25.04 - 31.05

 

01.10 - 15.10

 

01.06 -15.06

 

16.09  - 30.09

 

16.06-30.06

 

26.08-15.09

 

01.07-15.07

 

 

16.07-25.08

Стандардна соба

ПП-цените во табелата се по соба на ден со ПОЈАДОК иВЕЧЕРА

2 возрасни

1НОЌ

78€

114€

145€

205€

223€

2+1 дете (2-11,99)

1НОЌ

78€

114€

145€

205€

223€

2+2деца (2-11,99)

1НОЌ

92

137€

174

240€

263€

3 возрасни

1НОЌ

112€

162€

207€

293€

320€

Стандардна соба

АЛЛ - цените во табелата се по соба на  денна база   СЕ  ВКЛУЧЕНО

2 возрасни

1НОЌ

106€

145€

182€

246

270€

2+1 дете (2-12)

1НОЌ

113€

153€

191€

257

281€

2+2 деца (2-12)

1НОЌ

135€

184€

229€

302

333€

3 возрасни

1НОЌ

153€

209€

262€

355

389€

Цените за апартман, suite , еднокреветна соба иеднокреветна соба + 1 дете до 12 г. се по соба / сместувачки капацитет на ден со појадок и вечера

Еднокреветна соба

ПП

        68€

          97€

       123€

174

        199€

1 возр. + 1 дете (0-11,99)

ПП

        76€

        106€

       133€

183€

        207€

Апартман ( 4 лица)

ПП

      162€

        211€

       248€

     333€

        360€

Suite (2+2деца)

ПП

      118€

        167€

       217€

     305€

        335€

  *Премиум полупансион вклучува за време на оброците: кафе, чај, џусеви, безалкохолни пијалоци

* Користење на 2 лежалки и чадор на плажа – 7 евра за гостите кои користат полупансион, истите се бесплатни за гостите кои користат АLL INCLUSIVE

*Прво дете до 11,99 години бесплатно

За соба со поглед кон море се доплаќа:
*Директен поглед - 25€ по ноќевање по соба
*Страничен поглед - 15€ по ноќевање по соба

 Плаќањето се врши во ДЕНАРИ по курс 62мкд. Резервацијата се врши со аконтација од 30% од сумата на аранжманот. Целосна уплата на аранжманот 7 дена пред тргнување

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest