Вили ГЕОРГИ, ВАСИЛИС, ГУЗЕЛИС, ТОДОРОС

 

НЕИ ПОРИ претставува едно од најурбанизираните места, со долга и широка песочна плажа, паркови, ресторани, кафетерии, луна парк,...Тоа е една од најбараните дестинации.

ВИЛА ГЕОРГИЈА на сама плажа, располага со 1/4 студио, апартман 1/3 +2 со поглед према море и апартман дуплекс 1/3+1/3 за две фамилии (кревети грчки стандард), опремена кујна, ТВ, WI - FI, купатило, комфорни тераси и клима уред - (доплата по 5 € на ден по соба).

ВИЛА ВАСИЛИС во центарот на Неи Пори на 60 - 70 метри од плажа. Располага со 1/3 и 1/4 студија на приземје со: купатило, тераси, кујна, ТВ, клима уред (доплата по 5 € на ден).

ВИЛА ГУЗЕЛИС Се наоѓа во новиот дел на Неи Пори, наоколу50 - 60 м. од плажа има5 дуплексапартмани кои се погодни за две фамилии со две спални соби а заедничка кујна и купатило, ТВ, Wi - Fi, клима уред (доплата по 5 € на ден по соба) и комфорни тераси.

ВИЛА ТОДОРОС во стариот дел на Неи Пори, на80 - 90 м. од плажа има1 дуплексапартман и 6/4 студија со два дупли кревети (грчки стандард), опремени со TWC, мини  кујна, тераса и клима (доплата по 5 € на ден). Апартманот е погоден за две фамилии со 2 спални соби а заедничка кујна и купатило, тераса, ТВ, WI - FI, клима уред (доплата по 5 € на ден по соба).Агенцијата организатор не може да  ја гарантира брзината ниту достапноста на интернетот во објектите каде што е наведен интернетот  како бесплатна услуга.

Цените се изразени во евра за наем на студио / апартман за 8 ноќи.

НЕИ ПОРИ

 Гузелис, Василис, Тодорос

Георгиа

Студија

Апп – Дуплекси

Стд

Апп

Дуплекс

ПЕРИОД

Ноќ

1/2

1/3

1/4

1/2+1/2

1/2+1/3

1/3+1/3

1/4

1/2+3

1/3+1/3

01.06-09.06

8

60

70

75

95

100

110

85

90

140

09.06-17.06

8

120

140

150

180

190

200

160

170

240

17.06-25.06

8

180

200

210

290

300

310

260

280

350

25.06-03.07

8

240

260

270

380

390

400

300

360

460

03.07-11.07

8

270

300

310

400

420

440

360

390

490

11.07-19.07

8

280

300

320

440

460

480

390

420

580

19.07-27.07

8

300

320

330

480

520

540

420

460

590

27.07-04.08

8

300

320

330

480

520

540

420

460

590

04.08-12.08

8

300

320

330

480

520

540

420

460

590

12.08-20.08

8

300

320

330

480

520

540

420

460

590

20.08-28.08

8

280

300

310

440

460

480

380

420

520

28.08-05.09

8

220

240

250

360

370

380

290

340

460

05.09-13.09

8

160

170

180

270

280

290

220

260

360

13.09-21.09

8

100

110

120

160

170

180

140

150

190

21.09-29.09

8

60

65

70

90

100

110

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Доплата за туристичка такса 0,5 € - 1 € по соба на ден.

Цена за превоз: 1800 ден. (29 €) повратен билет. За деца до 14 год 1000 ден. (16.5 €)

Напомена: За хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти. Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 13:00 ч по локално време

 Плаќањето е во денарска противредност (1 € = 62 ден)

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

·  Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

·  Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето.
Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

·  Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·  Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·  Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

 ·  Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаА) членка на СКТМ                          

 

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

  • Доплата за туристичка такса 0,5 € - 1 € по соба на ден.

Pin It on Pinterest