Апартмани Валона

Поврзани објави:

 Вила Camellia располага со 1/2 и 1/3  студиасо......
 Вила Camellia располага со 1/2 и 1/3  студиасо опременaкујна, купатило, балкон,ТВ и WIFI.На покривот има голема заедничка тераса со поглед кон морето каде можете......

Вила “Idi”располага со 1/3  студиакомплет......
Вила “Idi”располага со 1/3  студиакомплет опременaкујна, купатило, ТВ и WIFI. Дел од собите гледаат директно кон морето, страничен поглед на море и кон планина.......

€75
  ВАЛОНА за 24 МАЈ    Термин: 21 Мај 2022 | 4 дена -......
  ВАЛОНА за 24 МАЈ    Термин: 21 Мај 2022 | 4 дена - 3 ноќи | Aвтобус  Сместување во Вила Camellia и Hotel Primavera 3   Градот Валона се наоѓа во југозападниот дел на......

Pin It on Pinterest