HOTELREGINA CITY 4* Хотелот се наоѓа наспроти плажата во......
 HOTELREGINA CITY 4* Хотелот се наоѓа наспроти плажата во Валона, располага со ресторан и бар како и преубав надворешен базен со поглед на море.Секоја соба е......

 Хотел Vlora International се наоѓа во Скеле, во центарот на......
 Хотел Vlora International се наоѓа во Скеле, во центарот на градот Валона на спојната точка на двете главни градски улици, Валона-СкелаБулеварот и шеталиштето......

 Заливот Валона е уникатен бидејќи комбинира две во......
 Заливот Валона е уникатен бидејќи комбинира две во едно: и планина и две мориња. Хотелoт Пикасо 4*, се наоѓа на 8 км од Валона, има 40 соби и апартмани, поседува......


FOLIE MARINE   www.foliemarine.com   Тип на......
FOLIE MARINE   www.foliemarine.com   Тип на соба 01.06-17.06 17.06-15.07 15.07-31.08 01.09-30.09 Стандард соба      (2-3 лица) 155 176 199 155 Де лукс......

 Лоциран  на само 50 метри од плажата  во Валона,......
 Лоциран  на само 50 метри од плажата  во Валона, Hotel Oronato 3* располага со  бар  со голема градина со поглед на море и приватен паркинг.Бесплатен интернет......

Pin It on Pinterest