Пролетни патувања

Поврзани објави:
Тоскана
€229 €179

€229 €179
Тоскана многумина ја сметаат за најубавиот дел од......
Тоскана многумина ја сметаат за најубавиот дел од Апенинскиот Полуостров со бајковита природа, прекрасни селца, а најмногу поради градовите со исклучителна......

€555 €555
ЕКСКУРЗИЈА ВО НАЈУБАВАТА ФРАНЦУСКА......
ЕКСКУРЗИЈА ВО НАЈУБАВАТА ФРАНЦУСКА ПОКРАИНА! Стразбур е град исполнет со разновидни стилови , уметност, шаренило, но и автентичност...Историјата, иако......

На Кипар ќе најдете примамливи песочни плажи,......
На Кипар ќе најдете примамливи песочни плажи, недопрени села со карактеристична атмосфера, неверојатни зајдисонца и смирувачко зеленило на планините. Иако е......

Стокхолм
€429 €399

€429 €399
Стокхолм е еден од најубавите градови во Европа…......
Стокхолм е еден од најубавите градови во Европа… Тој е главен град на Кралството Шведска и има околу 2 милиони жители. Сместен на 14 острови, често се нарекува......

€959 €959
   ДАТУМ НА ПАТУВАЊЕ: 24 Мај ПЕРИОД НА......
   ДАТУМ НА ПАТУВАЊЕ: 24 Мај ПЕРИОД НА ПРЕСТОЈ: 6 дена / 5 ноќевања  БАСКИЈА / БИЛБАО - ГЕРНИКА – ВИТОРИА ГАСТЕИЗ – ПАМПЛОНА - САН......
Соко Бања
€149 €129

€149 €129
  Сокобања е туристичко место кое се наоѓа во......
  Сокобања е туристичко место кое се наоѓа во југоисточна Србија во подножјето на Озрен планина. Самата бања е опкружена од 4 планини – од север планина Ртани......


                           ......
                                                                                   ......

ДУБАИ СО АВИОН ОД СКОПЈЕ ДАТИ НА ПАТУВАЊЕ 27.04-04.05.2023/......
ДУБАИ СО АВИОН ОД СКОПЈЕ ДАТИ НА ПАТУВАЊЕ 27.04-04.05.2023/ ПЕРИОД НА ПРЕСТОЈ 28.04-03.05.2023 (5 НОЌИ) 3* Ibis al Barsha – 759 ЕУР по лице  4* Novotel Dubai Al Barsha – 829 ЕУР по лице Цените се......

Pin It on Pinterest