Вила Jonian View - Врахос

Лето 2023 > Грција > Јонски Брег > Врахос > Вила Jonian View - Врахос

Вила Jonian View - Врахос

         Вила Ionion View се наоѓа во Врахос на 90м одалеченост од плажа и нуди прекрасен поглед на Јонското море.

         Располага со 1/3 студија (еден дупли и еден единечен кревет) и Апартман со една спална

         (еден дупли кревет, еден единечен и една софа) ,

         лоцирани на последниот спрат (подкровје) опремени сите со сопствен тоалет, кујна со прибор за готвење и јадење,

         тераса со поглед на море, клима со доплата на лице место од 5еур на ден.

          ЛЕТО 2023

 

ВИЛА IONION VIEW– ВРАХОС  - ЛЕТО 2023

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

        Термини

Ноќевања

     1/3 студио  за 3 лица

     Апартман со 1 спална 1/4

24.05-31.05.2023

7

109

129

31.05-07.06.2023

7

129

149

07.06-14.06.2023

7

199

219

14.06-21.06.2023

7

249

259

21.06-28.06.2023

7

299

329

28.06-05.07.2023

7

339

369

05.07-12.07.2023

7

459

549

12.07-19.07.2023

7

459

549

19.07-26.07.2023

7

459

549

26.07-02.08.2023

7

459

549

02.08-09.08.2023

7

489

579

09.08-16.08.2023

7

489

579

16.08-23.08.2023

7

449

479

23.08-30.08.2023

7

379

439

30.08-06.09.2023

7

299

349

06.09-13.09.2023

7

239

299

13.09-20.09.2023

7

149

179

20.09-27.09.2023

7

109

139

 

         Кординати: 39.183983, 20.538913

        ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:Скопје (Дрводекор) – 60 € по лице

        Време на поаѓање за Врахос:01:00 ч. Скопје (Дрводекор) и трансфер до Битола 

        Релациите кои се наведени како трансфер се реализираат со патнички возила или комбe

 б        -       Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10 Евра од редовната цена

           -       Деца до 1,99 години бесплатно ( не користи седиште )

 Камелија Травел го задржува правото за промена на цената на автобускиот превоз во  во случај на донесување

на законски мерки за дозволена исполнетост на автобусите со 50 или 70% или промена на цената на горивото

   НАПОМЕНИ:

Патничкото – здравствено осигурување кое е задолжително не е вклучено во цената на аранжманот

Цените објавени во табелите се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денарска противвредност (1 евро = 62 мкд)

Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на промоција или last minute понуда да ги објави

и продаде слободните капацитети по цени кои се разликуваат од оние кои се веќе објавени во ценовникот.

Клиентите кои го уплатиле аранжманот по редовен ценовник, немаат право на надомест на средства за разликата во цена

Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки. Официјална е единствено онаа резервација направена со уплата

од најмалку 30% од вкупната сума на аранжманот. Целосна доплата на аранжманот, а според Општите услови за патување

кои се составен дела на секој меѓусебно потпишан Договор за патување се врши најдоцна 10 дена пред терминот на тргнување

Сместување во собите е од 14:00 – 15:00 а напуштање на истите е најдоцна до 9.00 часот по локално време

За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.

По завршувањето на вашиот престој должни сте да ја оставите истата во чиста состојба.

Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот на собата ја надоместува штетата на сопственикот на лице место

Туристичката такса се плаќа на лице место кај сопствениците на објектите

Цените објавени во табелите се конечни, без скриени – дополнителни трошоци

Агенцијата не може и нема гарантира стабилност, брзина или коректност на интернет врската во кој-било објект од целата понуда

Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на клима уред, сопственикот има право да реагира

и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот вклучен додека сте надвор од собата

Секој патник има обврска да води грижа за важноста на патните исправи

задолжително да обезбеди патничко – здравствено осигурување,

недостаток на истите не е одговорност на вработените во Агенцијата и на самата Агенција

 

 

 

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest