Вила Саваш - Врахос

Лето 2023 > Грција > Јонски Брег > Врахос > Вила Саваш - Врахос

Вила Саваш - Врахос

 

       Вила Саваш Врахос на Јонски Брег, се наоѓа на 40 м до плажа, помеѓу Врахос и Лигија.

       Идеална локација за љубителите на мирен одмор.

       Вилата e погодна за фамилии или парови, располага со 3 спални соби, една дневна и кујна.

       Двете спални соби имаат француски лежај, во третата спална соба има два одвоени кревети.

       Вилата има тераса со поглед на море и сопствен паркинг.Вилата не располага со клима.


      ЛЕТО 2023

 

       -15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.01.2023 И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 15.02.2023

ВРАХОС - ЛИГИА - ВИЛА САВАШ

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА ВИЛА СО 3 СПАЛНИ, ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќевања

Вила со 3 спални

коментар

24.05-31.05.2023

7

159

Промо цена

31.05-07.06.2023

7

229

Промо цена

07.06-14.06.2023

7

279

 

14.06-21.06.2023

7

329

 

21.06-28.06.2023

7

439

 

28.06-05.07.2023

7

499

 

05.07-12.07.2023

7

739

 

12.07-19.07.2023

7

739

 

19.07-26.07.2023

7

739

 

26.07-02.08.2023

7

739

 

02.08-09.08.2023

7

739

 

09.08-16.08.2023

7

739

 

16.08-23.08.2023

7

739

 

23.08-30.08.2023

7

609

 

30.08-06.09.2023

7

519

 

06.09-13.09.2023

7

479

 

13.09-20.09.2023

7

439

 

20.09-27.09.2023

7

299

Промо цена

 

       ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:Скопје (Дрводекор) – 60€ по лице

       Време на поаѓање за Врахос:01:00 ч. Скопје (Дрводекор) и трансфер до Битола

       Релациите кои се наведени како трансфер се реализираат со патнички возила или комбe

             -       Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10 Евра од редовната цена

             -       Деца до 1,99 години бесплатно ( не користи седиште )

         

        Камелија Травел го задржува правото за промена на цената на автобускиот превоз  во  во случај

        на донесување на законски мерки за дозволена исполнетост на автобусите со 50 или 70% или промена на цената на горивото

 

         НАПОМЕНИ:

          Патничкото – здравствено осигурување кое е задолжително не е вклучено во цената на аранжманот

          Цените објавени во табелите се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денарска противвредност (1 евро = 62 мкд)

          Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на промоција или last minute понуда да ги објави и продаде

      слободните капацитети по цени кои се разликуваат од оние кои се веќе објавени во ценовникот

      Клиентите кои го уплатиле аранжманот по редовен ценовник, немаат право на надомест на средства за разликата во цена

           Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки

      Официјална е единствено онаа резервација направена со уплата од најмалку 30% од вкупната сума на аранжманот

      Целосна доплата на аранжманот, а според Општите услови за патување кои се составен дела на секој меѓусебно потпишан

      Договор за патување се врши најдоцна 10 дена пред терминот на тргнување

      Сместување во собите е од 14:00 – 15:00 а напуштање на истите е најдоцна до 9.00 часот по локално време

      За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.

      По завршувањето на вашиот престој должни сте да ја оставите истата во чиста состојба.

      Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот на собата ја надоместува штетата на сопственикот на лице место

          Туристичката такса се плаќа на лице место кај сопствениците на објектите

          Цените објавени во табелите се конечни, без скриени – дополнителни трошоци

         Агенцијата не може и нема гарантира стабилност, брзина или коректност на интернет врската во кој-било објект од целата понуда

         Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на клима уред,

      сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот вклучен додека сте надвор од собата

      Секој патник има обврска да води грижа за важноста на патните исправи и задолжително да обезбеди патничко – здравствено осигурување,

      недостаток на истите не е одговорност на вработените во Агенцијата и на самата Агенција

 

 

 

 

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest