Вила Lida - Саранда

Лето 2023 > Албанија > Саранда > Вила Lida - Саранда

Вила Lida - Саранда

 

Вила Лида се наоѓа во Саранда град во јужна Албанија, сместен покрај брегот на Јонското море. 

Локацијата на оваа вила е на 70 метри одалеченост од плажа и на само 5 минути пешачење до центарот на градот.

Вилата располага со 1/2,1/3 и 1/4  прекрасни студија дел од нив гледаат директен ппоглед на море а дел страничен.

Комплетно се опремени со кујна, балкон, ТВ, клима вклучена во цена, сопствен тоалет и wifi.

                                                               Рана уплата од 7% за уплата до 20.03.2023                                   

                                           Координати 39.86980032871866, 20.015285076445284

Вила Лида 7 ноќевања за наем на студио

Термин:

Ноќевања

1/2  студио

1/3студио

1/4 студио

03.06-10.06

7

255 €

265 €

285 €

10.06-17.06

7

265 €

275 €

295 €

17.06-24.06

7

285 €

295 €

315 €

26.06-01.07

7

300 €

310 €

320 €

01.07-08.07

7

330 €

340 €

360 €

08.07-15.07

7

370 €

380 €

400 €

15.07-22.07

7

385 €

395 €

425 €

22.07-29.07

7

385 €

395 €

425 €

29.07-05.08

7

415 €

425 €

435 €

05.08-12.08

7

415 €

425 €

435 €

12.08-19.08

7

415 €

425 €

435 €

19.08-26.08

7

415 €

425 €

435 €

26.08-02.09

7

345 €

355 €

365 €

02.09-09.09

7

265 €

275 €

295 €

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Напомена

                 ·  Цените во табелата се однесуваат за наем на студио за8 дена / 7 ноќевања без вклучен превоз

                 ·  Сместувањето е првиот ден по 14.00 часот по локално време, а собите ги напуштате последниот ден во 09.00часот

                 ·  За уплата на два последователни термини одобруваме 10% попуст на вториот термин

                 ·  Употреба на клима е вклучено во цената

                 ·  Wifi има во секое студио

                 ·  Препорачуваме патничко осигурување во агенција поради новите протоколи

                 ·  Агенцијата нема одговорност за трансфер до вилата доколку користите превоз од друга компанија.

                   Важни информации:

                          Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

                          За отказ на резервација во рана уплата или резервации во “последен момент”, не се враќа уплатениот износ

                         За резервација на аранжманот е потребно 30% уплата од вкупната сума

                        За рана уплата со попуст потребна е уплата од 50% од цената на аранжманот

                        Побарајте Договор за патување

                        Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс (Лиценца А) членка на СКТМ 

                     Тимот на ТА КАМЕЛИЈА ТУРС  Ви посакува пријатен одмор !

 

 

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest